M jak miłość

Wielka gwiazda Stulecia Winnych zagra w nowej wersji kultowego filmu PRL! Weronika Humaj da niezły popis - ZDJĘCIA

W "Stuleciu Winnych" Weronika Humaj zagrała aż dwie role. W 1 i 2 sezonie serialu była Anią Winną, siostrą bliźniaczką Mani (Karolina Bacia). Z kolei w 3 i 4 odsłonie była już córką Mani (Magdalena Walach), Kasią Borkowską. Chodziły słuchy, że ta sama aktorka zagra młodą Bronię Winną (Kinga Preis) w ekranizacji powieści Ałbeny Grabowskiej "Stulecie Winnych. Początek", która miała być 5 sezonem serialu. Ale na razie nie wiadomo, czy w ogóle nowa seria powstanie, ale Humaj nie traci czasu. Zagra ważną rolę w innym "początku" wielkiego hitu PRL! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Gwiazda "Stulecia Winnych" zagra w kontynuacji kultowego filmu PRL! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Anię i Manię w "Stuleciu Winnych" kochali absolutnie wszyscy. Bliźniaczek los nie oszczędzał - najpierw zakochały się w tym samym mężczyzźnie, Pawle Bartosiewiczu, później przyszła wojna, dramatyczne decyzje, aż w końcu narodziny dzieci. W pierwszych dwóch sezonach serialu role tę zagrały Weronika Humaj i Karolina Bacia, później zaś powtórzyły ten suces Urszula Grabowska i Magdalena Walach. Humaj dostała kolejną rolę Kasi, córki Mani, ale wtedy pojawiły się poważne problemy z alkoholem, z których na szczęście wyszła zwycięsko i spotkała miłość swojego życia, Janusza. 

Weronika Humaj także została narratorką e-booka "Stulecia Winnych. Początek" i zapowiadało się, że także zagra młodziutką Bronię w serialu. Jednak z tych planów może nic nie wyjść, bo TVP nie zdecydowała się na razie na ekranizację powieści. Ale tragedii nie ma - Humaj zagra w zupełnie innym "Początku" wielkiego hitu z czasów PRL!

Humaj wcieli się w kontynuację filmu "Sami swoi" o przygodach dwóch zwaśnionych sąsiadów Kargula i Pawlak, zamieszkałych w małej wsi. Pokochała ich cala Polska, a powiedzienie "Podejdź no do płota" weszło na stałe do języka potocznego. Właśnie kręcona jest kolejna odsłona tego przeboju pod tytułem "Sami swoi. Początek". Weronika Humaj wcieli sie tam w postać Mani Ziębickiej. Jak sobie poradzi przekonamy się niebawem! 

Jak Ania i Kasia ze "Stulecia Winnych" zmieniła się do nowej roli zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

Nie przegap: QUIZ Największe tajemnice kultowych seriali PRL. Tylko dla prawdziwych mistrzów! Odpowiedz na 7 pytań i zaliczone

Nie żyje Jerzy Janeczek. Śmierć Witii Pawlaka z filmu "Sami swoi"
Najnowsze