Stulecie Winnych

Tajemnice gwiazd Stulecia Winnych wyszły na jaw! Unikalne ZDJĘCIA dzieci!

Największe gwiazdy "Stulecia Winnych" ujawniły swoje prywatne tajemnice! Serialowy Stanisław Winny (Jan Wieczorkowski) pokazał się po raz pierwszy z dorastającymi synami Janem i Wincentem oraz z piękną żoną, Urszulą. Z kolei jedna bliźniaczek Winnych urodziła dziecko i pochwaliła się maleństwem na swoim profilu na Instagramie! Jak wygląda życie najważniejszych Winnych poza planem? Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ i sprawdź szczegóły!

Największe tajemnice gwiazd Stulecia Winnych wyszły na jaw! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Fani "Stulecie Winnych" nie mogą doczekać się na 5 sezon. Jak się okazało, nie tylko widzowie wypatrują dobrych wieści o emisji nowych odcinków. Tylko u nas, Ałbena Grabowska, autorka sagi zdradziła, co się dzieje ze scenariuszem 5 odsłony serialu. Tymczasem gwiazdy żyją swoim życiem i cieszą się po prostu rodzinnym szczęściem. Jak wygląda prawdziwa rodzina Stanisława Winnego? Która z bliźniaczek urodziła synka?

Na profilu Jana Wieczorkowskiego, grającego głowę rodziny Winnych w "Stuleciu Winnych" pojawiło się JEGO unikalne ZDJĘCIE z rodziną! Nareszcie gwiazdor pochwalił się piękną żoną Urszulą Karczmarczyk i dwoma synami, 14-letnim Janem i 9-letnim Wincentem. Wieczorkowscy przy tej okazji promują jeden z domów wypoczynkowych w górach.

Jednak prawdziwym hitem jest ZDJĘCIE noworodka, który przyszedł na świat u Kamili Bujalskiej, czyli Basi ze "Stulecia Winnych". Mężem pięknej aktorki multiinstrumentalista i producent muzyczny Tomasz Soin. Teraz małżonkowie mogą cieszyć się maleństwem, który z pewnością wypełni im czas w oczekiwaniu na kolejne projekty. 

Nie przegap: QUIZ. Dopasuj gwiazdę do serialu! Quiz tylko wygląda na łatwy!

Stulecie Winnych 4. Barbara Wypych zdradza, jak musiała zmienić się do roli Andzi. To niesamowite co jej zrobili
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze