Tajemnica zawodowa. Obsada, bohaterowie, kto jest kim w nowym serialu TVN z Różczką i Pazurą? - ZWIASTUN

i

Autor: TVN Tajemnica zawodowa. Obsada, bohaterowie, kto jest kim w nowym serialu TVN z Różczką i Pazurą? - ZWIASTUN

Tajemnica zawodowa. Obsada, bohaterowie, ile odcinków nowego serialu TVN z Różczką i Pazurą - ZWIASTUN

2021-02-17 21:52

"Tajemnica zawodowa", nowy serial TVN, którego premiera już w środę, 17.02.2021, o godz. 21.30 to trzymająca w napięciu historia małżeństwa Julii (Magdalena Różczka) i Andrzeja Żurawskich (Cezary Pazura), których życie legnie w gruzach po brutalnym napadzie! Obsada "Tajemnicy zawodowej" to mocny punkt produkcji. Obok Różczki i Pazury pojawia się plejada znanych aktorów, m.in. Piotr Stramowski, Anna Dereszowska, Andrzej Zieliński, Tamara Arciuch? Kim są bohaterowie serialu "Tajemnica zawodowa"? Ile odcinków będzie w TVN? Poznajcie wszystkie szczegóły!

"Tajemnica zawodowa" premiera w TVN w środę, 17.02.2021, o godz. 21.30

"Tajemnica zawodowa" składa się z 10 odcinków, które trzymają w napięciu do samego końca. Akcja serialu "Tajemnica zawodowa" rozpocznie się w szczególnych dla głównych bohaterów dniu. Julia i Andrzej będą właśnie obchodzili rocznicę ślubu. Z pozoru idealne małżeństwo Żurawskich, którzy mają dwie córki - 14-letnią Lenkę (Antonina Litwiniak) i 16-letniej Paulinę (Justyna Zielska), to tak naprawdę fikcja. Bo Andrzej, świetny ginekolog i chirurg, od lat zdradza żonę z koleżanką z pracy, Kingą Górską (Anna Dereszowska). W momencie kiedy Julia od prywatnego detektywa Pawła Millera (Piotr Stramowski) dowie się o zdradzie męża, Andrzej zostanie brutalnie napadnięty w szpitalu. Dostanie kilka ciosów nożem od męża pacjentki, który przez niego popełniła samobójstwo.

W obliczu tej tragedii w "Tajemnicy zawodowej" Julia odłoży na bok własny ból, żal i gniew na Andrzeja. Stanie do walki o życie męża. Ukryje jego romans przed córkami i będzie bronić dobrego imienia Żurawskiego! Po latach wróci do zawodu prawnika, a na sali sądowej będzie musiała się zmierzyć z mocnym wrogiem, Moniką Litwin (Tamara Arciuch), kochanką swojego ojca, świetnego prawnika Wiktora Bielskiego (Andrzej Zieliński).

Patrz też: BrzydUla 2 sezon. Totalna metamorfoza Uli. Wróci z wakacji zupełnie odmieniona! Nowy wygląd wystarczy, żeby zatrzymać Marka?

Tajemnica zawodowa - zwiastun nowego serialu TVN z Magdą Różczką i Cezarym Pazurą

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1574: Koniec Izy i Marcina. Zostanie sama z dziećmi! Tylko Aneta jej pomoże

Obsada serialu "Tajemnica zawodowa" - kim są bohaterowie?

Julia Żurawska (Magdalena Różczka) - żona chirurga Andrzeja Żurawskiego, matka dwóch córek, która dla rodziny poświęciła kiedyś karierę prawniczą. Silna, z charakterem załamuje się jednak zdradą męża. Chce od niego odejść, bo nie może znieść, że od lat ją okłamywał i romansował na boku. Nie zdąża, bo Andrzej zostaje brutalnie zaatakowany w szpitalu przez nożownika-szaleńca. Zaraz potem Andrzej zostaje oskarżony o poważny błąd medyczny i przyczynienie się do samobójstwa pacjentki. Julia wraca do zawodu prawnika, żeby ratować dobre imię niewiernego męża.

Andrzej Żurawski (Cezary Pazura) - doskonały chirurg, wspaniały ojciec i niewierny mąż. Od dwóch lat w tajemnicy romansuje z koleżanką z pracy, Kingą. Romans zamienił się w nowy związek, który jednak Żurawski dość łatwo poświęca w obliczu zagrożenia. Cudem przeżyje brutalny atak i wróci do rodziny licząc, że Julia wybaczy mu kłamstwa. Jednak Andrzej będzie miał jeszcze mnóstwo tajemnic.

Paweł Miller (Piotr Stramowski) - prywatny detektyw po przejściach, przyjaciel i współpracownik Wiktora. Wynajęty przez Julię odkrywa zdradę jej męża. Kiedy poznaje ją bliżej zauważa w niej coś, czego dawno przestał szukać u kobiet. Związany z Ewą, z którą ma córkę, a która zostawiła go kilka lat temu po burzliwym związku. Przyjaźń z Julią oznacza dla niego same kłopoty.

Wiktor Bielski (Andrzej Zieliński) - ojciec Julii, który po rozwodzie zostawił ją z matką dla swojej ówczesnej asystentki Moniki. Autorytarny szef kancelarii, świetny prawnik, ale i egoista, który zerwał kontakty z rodziną. Rodzinny dramat Julii jednak znów ich zbliża. Wiktor wykorzystuje okazję, żeby naprawić relację z córką, chociaż nigdy tego nie przyzna. Nie spodziewa się po Julii wiele, gdy angażuje ją do pracy w swojej kancelarii.

Monika Litwin (Tamara Arciuch)- kiedyś asystentka w kancelarii, a prywatnie kochanka Wiktora, dla niej zostawił żonę. Prawnicza liczy na to, że wkrótce zostanie partnerką Wiktora również w kancelarii. Ambitna, nieustępliwa, kocha intrygi i grę na ludzkich emocjach. Odrzuca oświadczyny Wiktora i staje przeciwko jego rodzinie w sądzie, jako obrońca nożownika, który zaatakował Andrzeja.

Paulina Żurawska (Justyna Zielska) - starsza 16-letnia córka Julii i Andrzeja. Zbuntowana i rozpieszczona nastolatka traktuje matkę z pobłażaniem. To ojciec był dla Pauli wzorem. Obwinia Julię o zdradę Andrzeja, staje po stronie ojca. Jednak niespodziewane uczucie, jakie połączy ją z przyjacielem Julii sprawi, że Paula spojrzy na wszystko inaczej.

Lenka Żurawska (Antonina Litwiniak) - młodsza 14-letnia córka Julii i Andrzeja. Bardzo zżyta z matką, ale wpatrzona też w ojca jak w obrazek. Nie radzi sobie z rozstaniem rodziców i tragedią w rodzinie.

Kinga Górska (Anna Dereszowska) - kochanka Andrzeja, anestezjolog, świadek feralnej operacji pacjentki, za której śmierć został obwiniony Żurawski. Kinga szczerze kocha Andrzeja i liczy, że dla niej zostawi rodzinę. Gdy dochodzi do ataku i ich romans wychodzi na jaw – Kinga chce go bronić bezwarunkowo. Zaczyna jednak rozumieć, że Andrzej wcale nie traktuje ich romansu poważnie. I nie opuści dla niej Julii. Miłość Kingi zostaje więc wystawiona na wielką próbę. Oszukiwana Kinga będzie zdolna do wszystkiego.

Zobaczcie GALERIĘ ZDJĘĆ ze wszystkimi bohaterami "Tajemnicy zawodowej" >>>

Tajemnica zawodowa odc. 1. Julia Żurawska (Magdalena Różczka), Paweł Miller (Piotr Stramowski)

i

Autor: TVN Tajemnica zawodowa odc. 1. Julia Żurawska (Magdalena Różczka), Paweł Miller (Piotr Stramowski)

"Tajemnica zawodowa" – ile odcinków?

Łącznie "Tajemnica zawodowa" liczyć ma łącznie 10 odcinków. Każdy z nich trwać będzie około 45 minut. Oto pełna lista odcinków!

Tajemnica zawodowa odc. 1 – środa, 17.02.2021 godz. 21:30 TVN Tajemnica zawodowa odc. 2 – środa, 24.02.2021 godz. 21:30 TVN Tajemnica zawodowa odc. 3 – środa, 03.03.2021 godz. 21:30 TVN Tajemnica zawodowa odc. 4 – środa, 10.03.2021 godz. 21:30 TVN Tajemnica zawodowa odc. 5 – środa, 17.03.2021 godz. 21:30 TVN Tajemnica zawodowa odc. 6 – środa, 24.03.2021 godz. 21:30 TVN Tajemnica zawodowa odc. 7 – środa, 31.03.2021 godz. 21:30 TVN Tajemnica zawodowa odc. 8 – środa, 07.04.2021 godz. 21:30 TVN Tajemnica zawodowa odc. 9 – środa, 14.04.2021 godz. 21:30 TVN Tajemnica zawodowa odc. 10 – środa, 21.04.2021 godz. 21:30 TVN

Tajemnica zawodowa odc. 1. Julia Żurawska (Magdalena Różczka), Kinga Górska (Anna Dereszowska), Lenka (Antonina Litwiniak)

i

Autor: TVN Tajemnica zawodowa odc. 1. Julia Żurawska (Magdalena Różczka), Kinga Górska (Anna Dereszowska), Lenka (Antonina Litwiniak)
Tajemnica zawodowa odc. 2. Andrzej (Cezary Pazura)

i

Autor: TVN Tajemnica zawodowa odc. 2. Andrzej (Cezary Pazura)
Najnowsze