Szok w 32 odcinku Stulecia Winnych! Ania będzie walczyć o życie Kazimierza! Michał nigdy jej tego nie wybaczy - ZDJĘCIA

i

Autor: tvp/vod Szok w 32 odcinku Stulecia Winnych! Ania będzie walczyć o życie Kazimierza! Michał nigdy jej tego nie wybaczy - ZDJĘCIA

Szok w 32 odcinku Stulecia Winnych! Ania będzie walczyć o życie Kazimierza! Michał nigdy jej tego nie wybaczy - ZDJĘCIA

Szok w 32 odcinku "Stulecia Winnych"! Ania (Urszula Grabowska) wpadnie w prawdziwą obsesję na punkcie niewinności Kazimierza (Mateusz Janicki) i zacznie go bronić! Drań, który nękał ją przez całe życie znów poszedł za kraty w 31 odcinku serialu i będzie sądzony za morderstwo. Ania w 32 odcinku "Stulecia Winnych" zacznie chodzić do sądu, wypytywać, czy jej byłemu mężowi grozi kara śmierci i ostatecznie stanie w jego obronie! Kiedy Michał (Stefan Pawłowski) dowie się o tym wszystkim stwierdzi, że jego żona szaleje na punkcie Kazimierza i poczuje się zdradzony! Zobacz koniecznie ZDJĘCIA!

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 32 - poniedziałek 5.04.2021, godz. 20.15

W 32 odcinku "Stulecia Winnych" rozpocznie się wielki proces Kazimierza, oskarżonego przez bezpiekę o najcięższe zbrodnie. O sprawie będą pisać wszystkie gazety i będą relacje na gorąco w telewizji. Michał będzie żył procesem byłego męża Ani w poczuci, że nareszcie drania dosięgła sprawiedliwość. Ale Ania będzie zupełnie innego zdania...

Ania w 32 odcinku "Stulecia Winnych", dręczona niepokojem, że dzieje się prawdziwa krzywda, w tajemnicy przed Michałem uda się nawet do sądu, aby wypytywać o dalsze losy byłego męża. Czy będzie chciała przemówić w jego obronie? 

- Przepraszam, czy zapadł wyrok? - zapyta Winna na korytarzu sądowym adwokata Kazimierza. 

- Nie. A kim pani jest, że to panią interesuje?

- Jestem, byłam żoną oskarżonego...

- Oskarżenie ma bardzo słabe dowody, wyłącznie poszlakowe. Wyraźnie widać, że ktoś na siłę chce znaleźć winnego

- A czy grozi mu kara śmierci? - zapyta z niepokojem Ania. 

- Mam pewien pomysł na tę obronę. proszę być dobrej myśli - spróbuje uspokoić ją prawnik   

Czytaj też: Koniec BrzydUli 2. Znika z anteny TVN7 na długi czas! Nie pokażą jak się skończy wątek kryzysu Uli i Marka

Stulecie Winnych, odcinek 32: Kasia przyjmie oświadczyny żonatego Adama, Jasiek oświadczy się Lotcie, a Ignacy z miłości na zawsze zrzuci sutannę!
Stulecie Winnych 3 sezon, odc. 32: Kazimierz (Mateusz Janicki), Ania (Urszula Grabowska)

i

Autor: tvp/vod

W domu Ania będzie oglądać relacje z sądu u boku Michała. I w tym momencie 32 odcinka "Stulecia Winnych" zdecyduje się powiedzieć mężowi prawdę o swoim zaangażowaniu w sprawę Kazimierza. Michał będzie w szoku!

- To prawda, mówił mi, że mają tylko poszlaki... - zacznie Ania. 

- A skąd ty to wiesz? Rozmawiałaś z nim?

- Musiałam... Ja nie wiem czemu, ale musiałam tam pójść. On mówił do mnie, że tego nie zrobił - Ania będzie autentycznie przekonana o niewinności Tarasiewicza vel Wolskiego 

- Ja myślałem, że on ma obsesje na twoim punkcie! Ale widzę, że ty również na jego! - odpowie oburzony Michał i demonstracyjnie odsunie się od żony. 

Czy Ania, przekonana w 32 odcinku "Stulecia Winnych", że jej prześladowcy dzieje się krzywda, zaangażuje się w jego sprawę do końca? Czy będzie zeznawać na procesie w jego obronie? Zobaczymy, ale Michał raczej nigdy nie zrozumie jej zaangażowania w sprawy Kazimierza i nie wybaczy jej tego, uznając że go zdradziła. 

Zobacz także: Stulecie Winnych 3, odcinek 31: Tragiczny koniec miłości Ignacego i Ireny. Zabije się przez Kazimierza! - ZWIASTUN

Stulecie Winnych 3 sezon, odc. 32: Ania (Urszula Grabowska), adwokat (Maciej Robakiewicz)

i

Autor: tvp/vod
Stulecie Winnych 3 sezon, odc. 32: Ania (Urszula Grabowska), adwokat (Maciej Robakiewicz)

i

Autor: tvp/vod
Stulecie Winnych 3 sezon, odc. 32: Ania (Urszula Grabowska), Michał (Stefan Pawłowski)

i

Autor: tvp/vod
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze