Stulecie Winnych 3, odcinek 31: Tragiczny koniec miłości Ignacego i Ireny. Zabije się przez Kazimierza! - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3, odcinek 31: Tragiczny koniec miłości Ignacego i Ireny. Zabije się przez Kazimierza! - ZWIASTUN

Stulecie Winnych 3, odcinek 31: Tragiczny koniec miłości Ignacego i Ireny. Zabije się przez Kazimierza! - ZWIASTUN

2021-04-05 13:33

W 31 odcinku serialu "Stulecie Winnych" sekretny romans Ignacego (Lesław Żurek) i Ireny (Dominika Kluźniak) skończy się w tragicznym momencie. Winny dla ukochanej będzie chciał ostatecznie zrezygnować z kapłaństwa i celibatu. Postanowi nawet przedstawić Irenę rodzinę. Nieświadomy tego kim naprawdę jest Irena. Sekretarka ze szkoły to tajna agentka SB, współpracująca z Kazimierzem Tarasiewiczem (Mateusz Janicki), który nadal będzie chciał zniszczyć rodzinę Winnych. Ofiarą bezwzględnego Kazimierza w 31 odcinku "Stulecia Winnych" padnie Irena, która zdecyduje się na desperacko krok. Ukochana Ignacego zabije się, ale wcześniej zostawi mu list...

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 31 - niedziela, 4.04.2021, o godz. 20.15 w TVP1

Miłość Ignacego i Ireny w 31 odcinku "Stulecia Winnych" stanie pod znakiem zapytania, kiedy ukochanego Winnego, tajna współpracownica SB, działająca na zlecenie Kazimierza postanowi przeciwstawić się Tarasiewiczowi. Spotka się z agentem "Andrzejem Wolskim" w parku, żeby uprzedzić go, że nie będzie dłużej donosić mu na Ignacego. - Nie mam niczego. Nie będzie więcej raportów!

- Dobry żart, uśmiałem się... - Kazimierz nie przyjmie tego do wiadomości. Przerażona Irena w 31 odcinku "Stulecia Winnych" zda sobie sprawę jak wiele ma do stracenia, ale podejmie ryzyko. Miłość do Ignacego okaże się silniejsza. - Mówię poważnie. Koniec z tym!

- Skończyć to ja mogę z tobą... A jutro o tej samej porze przyniesiesz mi raport!

- Nie...

- Ujawnimy co zrobiłaś! - zagrozi Kazimierz. Przeszłość Ireny wciąż będzie kryła wiele tajemnic. Została bowiem oskarżona przez SB o zabójstwo męża. Kapitan Zduńczykowa (Aleksandra Popławska) ma na nią mocne dowody. - Nie zamordowałam męża, obronię się w sądzie!

Patrz też: Stulecie Winnych 3, odcinek 31: Ślub Jaśka i Lotty w cieniu dramatu. Władek ukradkiem będzie patrzył jak syn się żeni - WIDEO

Szczerze zakochana w Ignacym Irena w 31 odcinku "Stulecia Winnych" będzie wierzyła w to, że wszystko między nimi się ułoży, że Winny nigdy nie dowie się kim jest, nie pozna jej tożsamości. - Poproszę biskupa o zwolnienie z celibatu. Mógłbym wtedy, jeśli ty byś chciała... - zapewni Ignacy ukochaną, dla której postanowił zmienić swoje życie. - Przecież ja cię kocham, głuptasie!

Stulecie Winnych 3 sezon, odcinek 31: Córka Mani wpadnie w sidła podłego uwodziciela! Kazimierz szantażowany przez szefa bezpieki - ZWIASTUN

Sprawdź też: Koniec BrzydUli 2. Znika z anteny TVN7 na długi czas! Nie pokażą jak się skończy wątek kryzysu Uli i Marka

Niespodziewanie w 31 odcinku "Stulecia Winnych" Kazimierz ujawni Ignacemu wszystkie papiery Ireny Walczak. Winny przeżyje wstrząs czytając o tym, że kobieta, z którą chciał ułożyć sobie życie jest współpracownicą SB, która donosiła na niego Tarasiewiczowie. Odejdzie od niej bez słowa, nie czekając nawet na wyjaśnienia.

Tylko Ani (Urszula Grabowska) w 31 odcinku "Stulecia Winnych" zwierzy się, że padł ofiarą perfidnego kłamstwa Ireny.  - Jakim idiotą byłem, ślepy byłem!

- Próbowała to jakoś wytłumaczyć, wyjaśnić jak ją zmusili do współpracy? Musieli coś na nią mieć! - Ania postara się przekonać kuzyna, że nie wszystko jest takie oczywiste. Ale Ignacy w 31 odcinku "Stulecia Winnych" nie zniesie bólu i rozczarowania. - Nie chciałem słuchać kolejnych kłamstw. I tak już bym jej nie zaufał. Boże... Wybaczam jej... Ale nie pojmuję tego, jak mogła tak dobrze grać, bez skrupułów żadnych!

- Może naprawdę cię kochała?

- To i tak nie ma już żadnego znaczenia. Może tak właśnie miało być. To znak...

- Jaki znak?

- Że powinienem wrócić do kościoła... Aniu muszę ci powiedzieć coś jeszcze. Jak się tego wszystkiego dowiedziałem... - Kazimierz w 31 odcinku "Stulecia Winnych" ujawni Ani, że Kazimierz miał w całej sprawie swój udział. Po rozstaniu z ukochanym Irena postawi wszystko na jedną kartę. Doniesie na Andrzeja Wolskiego szefowej, kapitan Zduńczykowej. A ta nie będzie miała dla niego litości. Bo dla prywatnych interesów zniszczył przecież intrygę misternie tkaną przez SB przez lata! - Poinformowaliście figuranta kto na niego donosi?

- Zerwała się, nie chciała współpracować... - wytłumaczy się Kazimierz. Nie uda mu się uniknąć odpowiedzialności! W 31 odcinku "Stulecia Winnych" zostanie aresztowany, a Irena awansuje. Po stracie Ignacego nie będzie to jednak miało dla niej żadnego znaczenia. Szantażowana przez SB podejmie ostateczną decyzję - popełni samobójstwo podcinając sobie żyły w wannie. Zostawi ukochanemu list pożegnalny, ale w 31 odcinku "Stulecia Winnych" Ignacy nie dowie się o śmierci Ireny.

Stulecie Winnych 3 odc. 31. Irena (Dominika Kluźniak), Kazimierz (Mateusz Janicki)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 odc. 31. Irena (Dominika Kluźniak), Kazimierz (Mateusz Janicki)
Stulecie Winnych 3 odc. 31. Ignacy (Lesław Żurek), Irena Walczak (Dominika Kluźniak)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 odc. 31. Ignacy (Lesław Żurek), Irena Walczak (Dominika Kluźniak)
Stulecie Winnych 3 odc. 31. Ania (Urszula Grabowska), Ignacy (Lesław Żurek)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 odc. 31. Ania (Urszula Grabowska), Ignacy (Lesław Żurek)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze