​​​Stulecie Winnych 3, odcinek 31: Kazimierz aresztowany! Pogrąży go tajna agentka Irena! - ZWIASTUN

i

Autor: tvp/vod ​​​Stulecie Winnych 3, odcinek 31: Kazimierz aresztowany! Pogrąży go tajna agentka Irena! - ZWIASTUN

​​​Stulecie Winnych 3, odcinek 31: Kazimierz aresztowany! Pogrąży go tajna agentka Irena! - ZWIASTUN

2021-04-04 19:21

W 31 odcinku serialu "Stulecie Winnych" 3 Kazimierz (Mateusz Janicki) znów trafi za kratki! Można powiedzieć, że tajny agent SB Andrzej Wolski sam wpadnie we własne sidła - znajdzie się agent bezpieki gotów go pogrążyć za cenę własnej wolności. Szefowa, kapitan SB Zduńczykowa (Aleksandra Popławska) dosłownie zniszczy Kazimierza w 31 odcinku "Stulecia Winnych" za jego prywatną wojnę z rodziną Winnych! Czy Tarasiewicz pociągnie za sobą Michała (Stefan Pawłowski)?

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 31 - niedziela, 4.04.2021, godz. 20.15

W 31 odcinku "Stulecia Winnych" Kazimierz wpadnie we własne sidła i znów trafi do więzienia! Jego szefowa nie zniesie dłużej braku wyników i zajmowania się prywatną zemstą na Winnych, zamiast doprowadzania nowych "wrogów socjalistycznej ojczyzny" przed oblicze prawa. Ale ostateczny cios zada Kazimierzowi jego własna agentka Irena Walczak (Dominika Kluźniak)!

- Czy to o czym mówi mi towarzyszka jest prawdą? Poinformowaliście figuranta, kto na niego donosi? - oficer Zduńczykowa doprowadzi do konfrontacki Kazimierza z Ireną. 

- Zerwała się, nie chciała współpracować - zacznie się tłumaczyć agent Wolski. 

I w tym momencie 31 odcinka szefowa Kazimierza dosłownie na niego ryknie! Zaatakuje go za opieszałość i przedkładanie własnych spraw ponad dobro ojczyzny. I nie da mu już dojść do głosu. 

- To trzeba mi było zameldować! A ty wolałeś zniszczyć latami tkaną operację! Sam towarzysz Wiesław czeka osobiście na wyniki tego śledztwa! Ale twoja prywatna wojenka była dla ciebie ważniejsza! I wycieczki do Brwinowa! Miałeś mi znaleźć Winnego! Teraz sam pójdziesz siedzieć, sentymentalny idioto!

Sprawdź koniecznie: Zmiana emisji nowych odcinków Stulecia Winnych w Wielkanoc! Szokująca decyzja TVP! Kiedy oglądać?

Stulecie Winnych 3 sezon, odcinek 31: Córka Mani wpadnie w sidła podłego uwodziciela! Kazimierz szantażowany przez szefa bezpieki - ZWIASTUN
Stulecie Winnych, odc. 32: Michał (Stefan Pawłowski)

i

Autor: TVP

W tej samej chwili 31 odcinka "Stulecia Winnych" Irena dostanie do podpisu dokument, dzięki któremu Kazimierz wróci za kratki, a ona sama odzyska spokój i awansuje w ubeckiej hierarchii.  

- Jeśli zeznasz, że rozpoznajesz Wolskiego jako porywacza chłopca zapomnę o twojej chwilowej słabości...

Irena podejmie decyzję o pogłębieniu współpracy z bezpieką, a Kazimierz zostanie ponownie strącony na samo dno, jako osobnik do niczego nieprzydatny. Czy wykona jeszcze jedną próbę odzyskania przywilejów i wsadzi do więzienia swojego odwiecznego wroga Michała? W 31 odcinku gwałciciela i mordercę dosięgnie sprawiedliwość, ale ta socjalistyczna, więc Tarasiewicz na pewno spróbuje raz jeszcze wypłynąć na powierzchnie tej mętnej wody...  

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1580: Horror w domu Basi! Psychol Dawid śmiertelnie ją wystraszy, Marysia wejdzie w ostatniej chwili

Stulecie Winnych, odc. 31: kapitan Zduńczykowa (Aleksandra Popławska)

i

Autor: tvp/vod
Stulecie Winnych, odc. 31: Kazimierz (Mateusz Janicki), Irena (Dominika Kluźniak)

i

Autor: tvp/vod
Najnowsze