Stulecie Winnych 3, odcinek 31: Ślub Jaśka i Lotty w cieniu dramatu. Władek ukradkiem będzie patrzył jak syn się żeni - WIDEO

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3, odcinek 31: Ślub Jaśka i Lotty w cieniu dramatu. Władek ukradkiem będzie patrzył jak syn się żeni - WIDEO

Stulecie Winnych 3, odcinek 31: Ślub Jaśka i Lotty w cieniu dramatu. Władek ukradkiem będzie patrzył jak syn się żeni - WIDEO

2021-04-04 22:47

W 31 odcinku serialu "Stulecie Winnych" 3 Jasiek (Patryk Szwichtenberg) i Lotta (Patrycja Volny) wezmą ślub. Skromną uroczystość w urzędzie stanu cywilnego poprzedzą dramatyczne wydarzenia. Bo ich 5-letni syn (Aleksander Sułek) będzie prześladowany i obrzucany kamieniami przez dzieci ze wsi za to, że jest Niemcem i bękartem. Załamana Lotta postawi sprawę jasno, jeśli Jasiek się z nią nie ożeni, odejdzie od niego i zabierze mu dziecko. Wiadomość o ślubie w 31 odcinku "Stulecia Winnych" syna z Niemką wstrząśnie Władkiem (Arkadiusz Janiczek). Ukradkiem będzie obserwował uroczystość i zaleje się łzami. Zobaczcie WIDEO.

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 31 - niedziela, 4.04.2021, o godz. 20.15 w TVP1

Sekretny romans Jaśka Winnego i Lotty w "Stuleciu Winnych" wyjdzie na jaw! Towarzysz Winny jako dyrektor PGR-u długo krył się z tym, że niemiecka robotnica jest jego kochanką. Kiedy jednak urodził się ich syn Antoś zaczęły krążyć plotki, że łączy ich coś więcej. W 31 odcinku "Stulecia Winnych" 5-latek stanie się ofiarą bezwzględnego ataku dzieci z Brwinowa, którzy zaatakują go tylko dlatego, że jest synem Niemki i nie ma ojca. Lotta nie pozwoli, żeby Antoś cierpiał tylko dlatego, że jego rodzony ojciec nie ma odwagi przeciwstawić się partii.

- Twój jedyny syn jest traktowany jak bękart! Bo jest bękartem! Ile mamy się jeszcze ukrywać? Przecież wszyscy wiedzą, że nie jestem twoją gosposią! Decyduj albo ślub albo wyjedziemy. Nie wiem jak,ale wyjedziemy i nie zobaczysz już nigdy Antosia! - zagrozi Jaśkowi w 31 odcinku "Stulecia Winnych".

Nie przegap: Koniec BrzydUli 2. Znika z anteny TVN7 na długi czas! Nie pokażą jak się skończy wątek kryzysu Uli i Marka

Wreszcie w 31 odcinku "Stulecia Winnych" Jasiek postanowi podjąć decyzję, która wpłynie na życie jego, Lotty i ich syna. Świadomy tego, że przeszłość Lotty coraz wdziera się do ich rodziny i nie daje o sobie zapomnieć. Antoś, który usłyszy od chłopców ze wsi, że jest z gestapo, zapyta ojca co to jest. Jasiek będzie miał za złe ukochanej, że uczy ich syna niemieckiego, opowiada mu o rodzinie w Niemczech.

Zabierze jednak Lottę na obiad do Stanisława (Jan Wieczorkowski) i Andzi (Barbara Wypych) i tam w 31 odcinku "Stulecia Winnych" przekaże Winnym, że biorą ślub. Przy okazji doda, że jego kariera jest zagrożona. - To będzie cud, jakie mnie ze stanowiska nie wyrzucą!- To ty jednak w cuda wierzysz? - zakpi Władek z syna.

A Jasiek w 31 odcinku "Stulecia Winnych" doda, że Lotta znalazła się na celowniku władz partii. - Musiałem się tłumaczyć, sprawa na egzekutywie partyjnej musi stanąć! Lotta ma daleką rodzinę w NRD. Swego czasu chciała do nich dołączyć...

- Powiedz jak jest... Za szpiega mnie mają! - odpowie Lotta. - Przesadzasz po prostu cię obserwują...- Muszą być słabi, skoro się tak Lotty boją! - doda Władek drwiąc z komunistycznych władz. - Chcę, żeby Antoś miał normalną rodzinę... - wyzna Jasiek.

- Bardzo dobrze synku... - Kazia (Katarzyna Kwiatkowska) w 31 odcinku "Stulecia Winnych" będzie zachwycona ze ślubu ukochanego syna. Z tej okazji razem z Anią (Urszula Grabowska) podaruje Lotcie piękną suknię ślubną. 

Stulecie Winnych 3 sezon, odcinek 31: Córka Mani wpadnie w sidła podłego uwodziciela! Kazimierz szantażowany przez szefa bezpieki - ZWIASTUN

Patrz też: ​​​Stulecie Winnych 3, odcinek 31: Kazimierz aresztowany! Pogrąży go tajna agentka Irena! - ZWIASTUN

Na ślubie Jaśka i Lotty w 31 odcinku "Stulecia Winnych" zjawi się niemal cała rodzina. Będzie Kazia, Stanisław z Andzią, Ania (Urszula Grabowska) z Michałem (Stefan Pawłowski) oraz Mania (Magdalena Walach) z Ryszardem (Piotr Rogucki). Za drzwiami urzędu będzie stał też Władek, który nie odważy się wejść do środka, ale ze łzami w oczach będzie patrzył jak jego syn się żeni. Kazia zapewni Jaśka, że ona, jego żona i syn są zawsze mile widziani w ich domu w Brwinowie.

Stulecie Winnych 3 odc. 31. Lotta (Patrycja Volny), Władek (Arkadiusz Janiczek), Jasiek (Patryk Szwichtenberg)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 odc. 31. Lotta (Patrycja Volny), Władek (Arkadiusz Janiczek), Jasiek (Patryk Szwichtenberg)
Stulecie Winnych 3 odc. 31. Jasiek (Patryk Szwichtenberg), Antoś (Aleksander Sułek)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 31. Jasiek (Patryk Szwichtenberg), Antoś (Aleksander Sułek)
Stulecie Winnych 3 odc. 31. Lotta (Patrycja Volny), Ania (Urszula Grabowska)

i

Autor: Stulecie Winnych Facebook Stulecie Winnych 3 odc. 31. Lotta (Patrycja Volny), Ania (Urszula Grabowska)
Stulecie Winnych 3 odc. 31. Jasiek (Patryk Szwichtenberg), Antoś (Aleksander Sułek)

i

Autor: Stulecie Winnych Facebook Stulecie Winnych 3 odc. 31. Jasiek (Patryk Szwichtenberg), Antoś (Aleksander Sułek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze