Stulecie Winnych

Stulecie Winnych. Internet aż kipi od komentarzy wściekłych fanów! Kolejne odcinki znikają w ciągu kilku godzin. TYLKO U NAS aktualny program z dnia!

"Stulecie Winnych" miało wrócić do TVP1 z 1 sezonem. Wydarzenie było szeroko reklamowane, a fani ucieszyli się, że będą mogli powspominać początki historii Winnych. Niestety, nie trwało to długo. Widzowie "Stulecia Winnych" są co dzień zaskakiwania zmianą emisji kolejnego odcinka i z godziny na godzinę tracą szansę zobaczenia kolejnej odsłony. TYLKO U NAS znajdziecie aktualne informacje na temat tego, czy kolejny odcinek "Stulecia Winnych" tego wieczoru będzie w telewizji!

Czy Stulecie Winnych będzie dzisiaj w telewizji? TYLKO U NAS aktualne informacje!

"Stulecie Winnych" wróciło do TVP1 z 1 sezonem. Na to wydarzenie czekali zarówno wierni fani serialu i powieści Ałbeny Grabowskiej, jak i Ci widzowie, którzy mieli spotkać się z historią Winnych po raz pierwszy. Serial okazał się wielkim hitem TVP, nic więc dziwnego, że nawet na powtórki czekają kolejni odbiorcy. I wszystko poszłoby gładko, gdyby nie fakt, że z dnia na dzień, a nawet z godziny na godzinę zmieniana jest ramówka stacji i zapowiadanych odcinków w TVP1 nie ma. Ostatecznie fani sagi rodu Winnych nie wytrzymali i dali upust temu, co tym myślą w Internecie. 

- Dziś jest wtorek i też nie ma, choć zapowiadali, że będzie 😪 - czytamy w "Stulecie Winnych: Grupa" na Facebooku. 

- Brak słów 🤨

- Też ubolewam...

- Dziś 27 też nie będzie😡😪 - pisali wczoraj zaskoczeni widzowie.

Ostrzej fani "Stulecia Winnych" rozprawili się z nagłymi zmianami w programie TVP1 w grupie fanów serialu zatytułowanej "Dyskusja" na Facebooku. 

- Śmiech do 17 będzie loteria czy będzie czy nie będzie ? A może 3po3 🤣🤣🤣 a tak serio tvp jaja sobie robi

- TVP robi co chce, czegoś takiego jeszcze nie było. Nie dość, że są w kółko powtórki to jeszcze ciągłe, niuzasadnione zmiany w programie.

- Cyrk jednym słowem. A jeszcze za to płacić śmieszny abonament tv🫣

- Tak długo czekałam na dzisiejszy odcinek Stulecie Winnych a tu znowu TVP1 zrobił nam nie miłego psikusa :(

- Znowu rozczarowałam się na TVP1

Postanowiliśmy pomóc fanom "Stulecia Winnych" i podać aktualne informacje z jedynego serwisu z programem telewizyjnym AKPA. W dniu 28.06 o godz. 21.30 w TVP1 wyemitowany zostanie 4 odcinek sezonu 1 "Stulecia Winnych". Jeżeli wystąpią jakieś zmiany - śledź je u nas, podamy je jako pierwsi!

Zobacz też: Zakazany owoc. Poruszający list Kayi do Ender. Aż łzy napływają do oczu! Wyjaśniamy, jak to się skończy

Stulecie Winnych, sezon 4: Gwiazdy wróciły na plan! Janek i Michał pokazali drastyczne sceny – WIDEO
Najnowsze