Stulecie Winnych 5 sezon. Agnieszka i Michał odejdą na zawsze? Ina Sobala pożegnała się już z Winnymi  - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Stulecie Winnych 5 sezon. Agnieszka i Michał odejdą na zawsze? Ina Sobala pożegnała się już z Winnymi - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 5 sezon. Agnieszka i Michał odejdą na zawsze? Ina Sobala pożegnała się już z Winnymi - ZDJĘCIA

2022-05-22 9:36

Kolejny 5 sezon "Stulecia Winnych" przyniesie spore zmiany w obsadzie, bo z serialu odejdzie wielu głównych bohaterów, członków rodzinny Winnych. Wiele wskazuje na to, że w nowych odcinkach "Stulecia Winnych" zabraknie tak ważnych postaci jak Agnieszka (Ina Sobala) i Michał (Marcin Franc) Śniegoccy. O tym, że syn i synowa Ani (Urszula Grabowska) odejdą na zawsze świadczy ostatni wpis Iny Sobali na Instagramie, w którym aktorka pożegnała "Stulecie Winnych". Mimo, że już było wiadomo, że powstanie 5 sezon, serialowa Agnieszka zapowiedziała, że teraz czekają ją inne role i zawodowe wyzwania. Sprawdźcie szczegóły.

"Stulecie Winnych" 5 sezon nowe odcinki w 2023 roku w TVP1

"Stulecie Winnych" skończyło się w niedzielę, 15.05.2022, kiedy w TVP1 został wyemitowany ostatni 52 odcinek. Ale to nie oznacza ostatecznego zakończenia serialu o rodzinie Winnych, bo już wiadomo, że będzie 5 sezon. Trzeba będzie na niego jednak poczekać aż do 2023 r. Najwcześniej widzowie zobaczą nowe odcinki "Stulecia Winnych" wiosną przyszłego roku. Pewne jest także to,że w obsadzie zajdą spore zmiany, bo wielu aktorów już pożegnało się z produkcją. Jednymi z bohaterów, których zabraknie będą Agnieszka i Michał Śniegoccy.

Nie przegap: Stulecie Winnych 5 sezon. Mania umrze na guza mózgu po śmierci Ryszarda. Ania nie pożegna się z siostrą

Ina Sobala już po finale sezonu "Stulecia Winnych" 4 ogłosiła na swoim profilu na Instagramie, że ostatni raz wcieliła się w postać Agnieszki Śniegockiej, żony Michała, synowej Ani i Michała (Stefan Pawłowski), że nie zagra już Marcinem Francem małżeństwa. Aktorka odeszła ze "Stulecia Winnych" na zawsze? A może tylko jej wpis dotyczył zakończenia 4 sezonu? Trudno powiedzieć, ale wydaje się, że słowa Iny Sobali wskazują na ostateczne pożegnanie z tą rolą.

Sprawdź też: Stulecie Winnych 5 sezon. Kolejna zmiana głównych bohaterek! Bliźniaczki Ula i Jula zastąpione innymi aktorkami - ZDJĘCIA

"Żegnajcie Michale i Agnieszko ? Ach, co to był za piękny czas… będę za Wami tęsknić ✨ @franc.marcin do zobaczenia na zawodowym szlaku kochany, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś zagramy małżeństwo, bo bycie twą żoną to istna bajka ? ?? @stuleciewinnychtvp dziękuję za wszystko, ale głównie za dobór wspaniałych ludzi z którymi mogłam pracować ? Drodzy widzowie- cudownie, że byliście z nami, kręciliśmy z myślą o was i dla Was ??? To ja teraz mówię do widzenia i zabieram się za nowe zawodowe wyzwania‼️?#idzienowe #idziefilm ? #tojuzkoniec #stuleciewinnych #serial #albenagrabowska #serialstuleciewinnych #koniecsezonu #czasnanowe #zmiany" - napisała Ina Sobala na Instagramie, żegnając się ze "Stuleciem Winnych".

Przy okazji gwiazda "Stulecia Winnych" zapowiedziała, że teraz będzie grała w innych produkcjach, inne role, więc nie da o sobie zapomnieć widzom.

Koniec Stulecia Winnych 4 ZWIASTUN. Powrót Damiana Winnego, zaręczyny Ani i Michała w ostatnim 52 odcinku
Najnowsze