Stulecie Winnych 5 sezon. Kolejna zmiana głównych bohaterek! Bliźniaczki Ula i Jula zastąpione innymi aktorkami - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Stulecie Winnych 5 sezon. Kolejna zmiana głównych bohaterek! Bliźniaczki Ula i Jula zastąpione innymi aktorkami - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 5 sezon. Kolejna zmiana głównych bohaterek! Bliźniaczki Ula i Jula zastąpione innymi aktorkami - ZDJĘCIA

2022-05-17 8:26

W 5 sezonie "Stulecia Winnych", którego premiera już w 2023 roku w TVP1, zmieni się obsada i główni bohaterowie. To już pewne, że ze "Stuleciem Winnych" w kolejnych odcinkach, których akcja rozpocznie się po 1989 roku, pożegna się wiele postaci. Na pierwszy plan sagi o Winnych z Brwinowa wysunie się młode pokolenie, wnuczki Ani (Urszula Grabowska) i Mani (Magdalena Walach). Chodzi oczywiście o bliźniaczki Ulę i Julę, które w zakończonym właśnie 4 sezonie zagrały 19-letnia Kamila Tytło i 22-letnia Maja Kowalska. Niestety wiele wskazuje na to, że te aktorki w kontynuacji "Stulecia Winnych" odejdą z obsady i zostaną zastąpione innymi gwiazdami. Poznajcie szczegóły!

"Stulecie Winnych" 5 sezon nowe odcinki od 2023 roku w TVP1

Fabuła 5 sezonu "Stulecia Winnych" nie jest jeszcze znana, ale skoro serial jest adaptacją trzeciej części sagi Ałbeny Grabowskiej, tomu "Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli", to zapewne akcja będzie się toczyła wokół losów młodych Winnych. Wnuczek Mani i Ani - Uli, Juli i Małgosi (Zofia Stafiej). Nie bez powodu przed końcem 4 sezonu "Stulecia Winnych" to właśnie młodzi bohaterowie wysunęli się na pierwszy plan. W ostatnim 52 odcinku poznaliśmy się bliżej 16-letniego Stasia (Karol Zbrojkiewicz), syna Ewy (Sonia Mietielica) i zmarłego Benka (Bartłomiej Kotschedoff), więc niewykluczone, że przybrany wnuk Ani pojawi się także w nowym 5 sezonie.

Nie przegap: Stulecie Winnych 5 sezon. Mania umrze na guza mózgu po śmierci Ryszarda. Ania nie pożegna się z siostrą

Poza tym przed finałem "Stulecia Winnych" 4 na oficjalnym profilu na Facebooku pojawiło się szczególne zdjęcie najmłodszych bohaterów: Małgosi, Juli, Uli, Stasia, Hani (Blanka Burzyńska), córki Michelle (Maria Pawłowska) i Janusza (Paweł Małaszyński), a także Zbysia (Olaf Gałziński), syna Agnieszki (Ina Sobala) i Michała (Marcin Franc) Śniegockich, którzy zajmą ważne miejsce w rodzinie Winnych. To kolejny sygnał, że o tych postaciach w nowych odcinkach 5 sezonu "Stulecia Winnych" jeszcze o nich usłyszymy.

Niestety wydaje się, że w 5 sezonie "Stulecia Winnych" zmiana głównych bohaterek - Uli i Juli - jest nieunikniona. Po 1989 roku córki Basi (Kamila Bujalska) i Tomka (Filip Gurłacz) będą już dorosłymi kobietami, zmieni się ich wygląd, więc produkcja serialu może się zdecydować na zastąpienie Kamili Tytło i Mai Kowalskiej innymi aktorkami. Przed emisją ostatniego 52 odcinka młode gwiazdy "Stulecia Winnych" umieściły bowiem pożegnalne wpisy na swoich profilach na Instagramie.

Sprawdź też: Stulecie Winnych 5 sezon. Kiedy nowe odcinki w TVP1? Premiera już ogłoszona

"Ula będę tęsknić. Jestem niesamowicie wdzięczna, że było mi dane zagrać tak wspaniałą postać. A tym osobom na zdjęciu szczególnie dziękuję. Byliście niesamowitym wsparciem na początku mojej przygody z serialem,kiedy byłam bardzo zestresowana i nie mogłam się odnaleźć w tej nowej sytuacji" - napisała Kamila Tytło.

"Dzisiaj ostatni odcinek Stulecia Winnych. Dziękuję za ten czas, poznałam cudownych Ludzi, a ile się przy tym nauczyłam! Mamo, Tato, Urszulko i Jeremi - dzięki! ❤️ @kamilabujalska @filipgurlacz_official @tytlo_kamila @piotreknapierala. Reżyserowi, Operatorom, całej super Ekipie, to była czysta przyjemność pracować z Wami. Dziękuję!" - dodała od siebie Maja Kowalska.

Koniec Stulecia Winnych 4 ZWIASTUN. Powrót Damiana Winnego, zaręczyny Ani i Michała w ostatnim 52 odcinku
Najnowsze