Stulecie Winnych 4, odcinek 51: Ciężko chory Ignacy rozpozna w Ewie Żydówkę! Każe Idzie uciekać - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: tvp/vod Stulecie Winnych 4, odcinek 51: Ciężko chory Ignacy rozpozna w Ewie Żydówkę! Każe Idzie uciekać - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Stulecie Winnych 4, odcinek 51: Ciężko chory Ignacy rozpozna w Ewie Żydówkę! Każe Idzie uciekać - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

W 51 odcinku "Stulecia Winnych 4" ciężko cierpiący na okrutną chorobę Alzheimera ksiądz Ignacy (Lesław Żurek) nie będzie już w ogóle poznawał bliskich. Jednak pojawienie się w domu Ewy (Sonia Mietielica) obudzi w księdzu mocne emocje. Ignacy rozpozna w córce Ani (Urszula Grabowska) Żydówkę i każe jej natychmiast uciekać! Niezwykle przejmujące sceny powitania księdza Ignacego z Ewą zobaczymy w 51 odcinku "Stulecia Winnych 4". Więcej zobaczysz teraz w GALERII ZDJĘĆ i w ZWIASTUNIE!

"Stulecie Winnych" 4 odcinek 51 (odc. 12) - niedziela, 9.05.2022, o godz. 20.15 w TVP1

W 51 odcinku "Stulecia Winnych 4" choroba księdza Ignacego wkroczy w najbardziej zaawansowane stadium. Winny będzie głównie spał, a podczas kontaktów z rodziną nie będzie miał pojęcia z kim tak naprawdę rozmawia. 

Winni w 51 odcinku "Stulecia Winnych 4" będą opiekowali się Ignacym, a najwięcej czasu poświęci mu Ula (Kamila Tytło), córka Basi (Kamila Bujalska) i Tomka (Filip Gurłacz). Dziewczyna poczuje powołanie i z tego powodu będzie jeszcze chętniej spędzała czas ze schorowanym księdzem. Ale nawet Uli Ignacy nie będzie poznawał... Za to widok Ewy poruszy w sercu i umyśle Ignacego dosłownie "niebo i ziemię"! 

Zobacz też: Stulecie Winnych 4, odcinek 51: Ania i Michał rozstaną się przez Ewę! Powrót córki zniszczy ich miłość - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

- Zaglądałam, ale wujek spał - Ewa wstanie od stołu na powitanie Ignacego i utuli go mocno. Jednak twarz księdza zmieni się w ułamku sekundy z uszczęśliwionej w przerażoną!

- To niebezpieczne... Musisz uciekać - każe ksiądz z wielkim wysiłkiem Ewie. 

- Ignacy, to nasza Ewunia - Ania spróbuje pomóc wujkowi rozpoznać twarz. 

- Przecież to Ida! Ida, Ida Frejlich - ucieszy się Ignacy z rozpoznania malej Żydówki. 

W tym momencie 51 odcinku "Stulecia Winnych 4" przy stole u Winnych zapanuje złowroga cisza. Wszyscy zasmucą się nie tyle nad losem uratowanej Ewy, co na dzisiejszym stanem duchownego.    

Tak będzie wyglądało życie Ignacego w 51 odcinku "Stulecia Winnych 4". Jego wspomnienia z dawnych czasów zastąpią rzeczywistość i będzie żył wojenną przeszłością. Na tym polega okrucieństwo choroby Alzheimera, która zabiera pamięć i wszystko, czego się człowiek, ale zostawia strzępki wspomnień. 

Przeczytaj także: Stulecie Winnych 4, odcinek 50: Śmierć podłej matki Janusza. Zanim Gołębianka umrze, wyzna dlaczego zniszczyła rodzinie życie! – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4, odcinek 51 ZWIASTUN. Janusz przeżyje wypadek! Ania wyda książkę o Winnych
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany