Stulecie Winnych 4, odcinek 50: Życie Winnych w niebezpieczeństwie! Agnieszka znów straci dziecko? – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

i

Autor: tvp/vod Stulecie Winnych 4, odcinek 50: Życie Winnych w niebezpieczeństwie! Agnieszka znów straci dziecko? – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4, odcinek 50: Życie Winnych w niebezpieczeństwie! Agnieszka znów straci dziecko? – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

W 50 odcinku "Stulecia Winnych 4" cała rodzina znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie! Winni w panice zaczną szukać się nawzajem i zbierać w domu razem, aby ratować życie. Jednak nie wszystkich uda się znaleźć! Co gorsze, Agnieszka (Ina Sobala) będzie z synem Zbysiem (Jakub Kurzela) zupełnie sama i znów wpadnie w panikę, że go straci. Co się stanie w 50 odcinku "Stulecia Winnych 4"? Dlaczego wszyscy znajdą się w śmiertelnym zagrożeniu? Czy żona Michała (Marcin Franc) straci po raz kolejny dziecko? Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ i ZWIASTUN!

"Stulecie Winnych" 4 odcinek 50 (odc. 11) - wtorek, 3.05.2022, o godz. 20.15 w TVP1

W 50 odcinku "Stulecia Winnych 4" wszyscy Winni znów znajdą się w wielkim zagrożeniu. I co gorsze nie wszyscy będą o tym wiedzieli! Do Michelle i Janusza nie będzie można się dodzwonić - będą mieli wyłączony telefon. Z kolei Agnieszka z Michałem i synem Zbysiem będą w Gdański odcięci od świata. Michał będzie bardzo zajęty pracą w teatrze, więc Agnieszka sama, dnie i noce będzie drżała o życie ich syna! Czy Winna znów straci dziecko?

W końcu do syna w 50 odcinku "Stulecia Winnych 4" pojedzie Michał (Stefan Pawłowski) i to on wesprze synową w nieszczęściu. Czego dowie się dziadek małego Zbysia od jego matki?

Zobacz koniecznie: Stulecie Winnych 4, odcinek 50: Kolejne objawy choroby Ignacego! Ksiądz straci pamięć tak jak kiedyś jego dziadek Antoni Winny - ZDJĘCIA

- Chodzi o Zbysia - zacznie szlochać Agnieszka w 50 odcinku "Stulecia Winnych 4". - Bardzo długo się o niego starałam... I teraz jest Czarnobyl! Lekarze mówią, że skutki promieniowania mogą być widoczne nawet po kilkudziesięciu latach! Jak ja mam go ochronić? 

- A płyn Lugola dawałaś mu? 

- Oczywiście, że mu dałam od razu! Ale jeżeli to nie wystarczy? 

Zdradzamy, że Winni w 50 odcinku "Stulecia Winnych 4" będą musieli ratować się przed skutkami wybuchu elektrowni atomowej w Czarnobylu  Agnieszka wpadnie jednak na pomysł, aby z 2-letnim Zbysiem udać się do znanego lekarza po poradę w zaistniałej sytuacji. Michał będzie bardzo zaniepokojony stanem synowej, która jego zdaniem przeżywa zbyt mocno każde potencjalne zagrożenie dla dziecka. Niestety, Michał junior nie zrozumie tego, co się dzieje z jego żoną.  

- A nie sądzisz, że z Agnieszką coś się dzieje? - zapyta Michał syna. 

- A co się dzieje? Dużo przeszła, to chyba jest normalne, że może się martwić - odpowie mąż Agnieszki. 

- To nie chodzi o zwykłe martwienie się...

- Przestań, tato - ofuknie Michał junior ojca. 

- Ten lęk o dziecko ją wyniszcza!

- Przesadzasz! Co ja mam jeszcze zrobić? Jestem zawalony w pracy, premiera jest zaraz...

- Ja rozumiem. Ale, żeby nie było za późno - ostrzeże Michał syna. 

Nie przegap: Stulecie Winnych 4, odcinek 50: Śmierć podłej matki Janusza. Na łożu śmierci wyzna dlaczego zniszczyła rodzinie życie! – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Życie Winnych w niebezpieczeństwie! Agnieszka znów straci dziecko
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze