Stulecie Winnych 4, odcinek 45: Kasia po ślubie z Julianem przegra walkę z nałogiem?- ZWIASTUN, ZDJĘCIA

i

Autor: tvp/vod Stulecie Winnych 4, odcinek 45: Kasia po ślubie z Julianem przegra walkę z nałogiem?- ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4, odcinek 45: Kasia po ślubie z Julianem przegra walkę z nałogiem?- ZWIASTUN, ZDJĘCIA

W 45 odcinku "Stulecia Winnych 4" Kasia (Weronika Humaj) znów zacznie walczyć ze strasznym nałogiem. Czy złamie się i zacznie pić? Wszystko przez okrutne słowa, które Kasia usłyszy od swojej córki Małgosi (Zofia Stafiej) po ślubie z Julianem (Jacek Knap). I wystarczy chwila, a Kasia znajdzie alkohol, naleje go sobie do szklanki i przystawi do ust. To się może skończyć tragicznie w 45 odcinku "Stulecia Winnych 4"! Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ i ZWIASTUN!

"Stulecie Winnych" 4 sezon, odcinek 45 (odc. 6) - niedziela, 10.04.2022, o godz. 20.15 w TVP1

W 45 odcinku "Stulecia Winnych 4" - jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Kasia po ślubie z Julianem straci córkę. Małgosia nadal będzie szalała na punkcie swojego ojca, który zrobi wszystko, aby zniszczyć życie Kasi. I wygląda na to, że się to draniowi uda!

Kasia dowie się w 45 odcinku "Stulecia Winnych 4" od córki, że Komornicki mówi o niej straszne rzeczy. A co gorsze, jej córka w to wierzy! Kiedy Małgosia odmówi zamieszkania z matką i jej mężem, wygarnie te okrutne słowa. I Kasia się załamie.  

Zobacz koniecznie: Stulecie Winnych 4, odcinek 45: Ostatnia rozmowa Andzi z Anią przed śmiercią. Nie przewidzi, że Stanisław też umrze - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Julek naprawdę się stara. Jest w porządku - Kasia w 45 odcinku "Stulecia Winnych 4" będzie próbowała wytłumaczyć dziecku co się dzieje. 

Może dla ciebie! Ale ja mam ojca, wiesz? Prawdziwego! - Małgosia w odpowiedzi zaniesie się szlochem. 

Kasia w 45 odcinku "Stulecia Winnych 4" odwiezie Małgosię do Komornickiego. Ale zanim to zrobi, zapyta kiedy wróci i czy pamięta o nauce. I wtedy córka ostatecznie ją zaatakuje. 

- A ty jesteś taka święta?! Tata mówił, że mogłaś zrobić karierę, ale wolałaś pić i się szlajać! 

Kasia załamie się po tych słowach w 45 odcinku "Stulecia Winnych 4" i po powrocie do domu zamiast rozpakowywać rzeczy, sięgnie po butelkę. Zobaczymy jak nalewa sobie dużego drinka i bierze szklankę do ust. Ta scena skończy się wielkim płaczem Kasi! Czy złamie się i napije, przegrywając z okrutnym nałogiem? Przekonamy się w niedzielę 10 kwietnia w TVP1. 

Nie przegap: Stulecie Winnych 4, odcinek 45: Dramatyczny poród Michelle. Agnieszka w panice, że też straci dziecko - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4, odcinek 45 ZWIASTUN. Straszna śmierć Andzi i Stanisława jednej tragicznej nocy
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze