Stulecie Winnych 4, odcinek 43: Ostatnie wspomnienie zmarłego Benka. Nikt nie powstrzyma łez - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp Stulecie Winnych 4, odcinek 43: Ostatnie wspomnienie zmarłego Benka. Nikt nie powstrzyma łez - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4, odcinek 43: Ostatnie wspomnienie zmarłego Benka. Nikt nie powstrzyma łez - ZDJĘCIA

W 43 odcinku "Stulecia Winnych 4" zobaczymy niezwykle poruszające sceny, w których Andzia (Barbara Wypych) znów zapłacze na wspomnienie zmarłego Benka (Bartłomiej Kotschedoff). Przed jej oczami staną momenty, w których jej syn tłumaczył, dlaczego wyjeżdża i rozdzierające serce pożegnanie. Wszystko wydarzy się w 43 odcinku "Stulecia Winnych 4" bo Staś (Samuel Wojtasiak) dla Andzi będzie po prostu "drugim Beniem", a Ewa (Sonia Mietielica) otworzy wspomnienia niezwykłą pamiątką po mężu. Wierni fani serialu na widok tych dramatycznych wydarzeń z 3 sezonu "Stulecia Winnych" i wielkiego cierpienia Andzi nie powstrzymają łez. Zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"Stulecie Winnych" 4 sezon, odcinek 43 (odc. 4) - niedziela, 27.03.2022, o godz. 20.15 w TVP1

W 43 odcinku "Stulecia Winnych 4" Andzia i Ania (Urszula Grabowska) będą mogły nacieszyć się obecnością w domu Ewy z małym Stasiem. Pojawili się oni niespodziewanie w Wigilię w 42 odcinku i zanim wyjadą padną ważne słowa. Ożyją też wspomnienia, które do tego momentu Andzia chowała głęboko w sobie, ale na widok Stasia wszystko ożyje! 

- Jaki on do Benia podobny... Jak bym go widziała... - powie Andzia Ewie w 43 odcinku "Stulecia Winnych 4". 

W tym momencie 43 odcinka "Stulecia Winnych 4" Ewa postanowi oddać Andzi bardzo ważną pamiątkę po mężu. Krzyżyk na łańcuszku, który Benek dostał od Andzi na szczęście i ochronę, uruchomi rzekę wspomnień. 

- Andziu.. Mówił, że to od ciebie. Nigdy go nie zdejmował - Ewa włoży w dłoń Andzi krzyżyk. 

- Ja tylko chcę, żebyś wiedziała, że byliśmy tam szczęśliwi

- I to jest kochanie dla mnie najważniejsze... - odpowie wzruszona Andzia ze łzami w oczach. 

I jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki w 43 odcinku "Stulecia Winnych 4" za kadru popłyną słowa Benka i zobaczymy po raz kolejny jego dramatyczne pożegnanie z mamą. 

Nie przegap: Stulecie Winnych 4, odcinek 43: Kasia oskarżona o zdradę! Małgosia znienawidzi matkę za miłość do Juliana. Aż będzie słychać wredny chichot Komornickiego - ZDJĘCIA

- Dlaczego ty mi to robisz? - pytała Andzia Benka. 

- Mamo, ja nie robię tego przeciwko tobie. Ja to robię dla niej. Dla swojej żony - tłumaczył jej ukochany syn

Później widzimy w 43 odcinku "Stulecia Winnych 4" wzruszające pożegnanie Andzi z Benkiem na peronie, a my będziemy wiedzieli, że matka Benka już nigdy nie zobaczy. To będzie jedno z najmocniej poruszających wspomnień w całej historii serialu. 

Zobacz też: Stulecie Winnych 4, odcinek 43: Dramat Andzi i Ani. Już nigdy nie zobaczą Ewy i Stasia?

Stulecie Winnych 4, odcinek 43 ZWIASTUN. Ania przeprosi Ewę za tajemnicę sprzed lat! Syn Jaśka zatrzymany
Najnowsze