Stulecie Winnych 4, odcinek 42: Syn Jaśka zapłaci straszną cenę za rozwód rodziców. Po śmierci matki Antek wpadnie w sidła niebezpiecznej kobiety! - ZDJĘCIA

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 4, odcinek 42: Syn Jaśka zapłaci straszną cenę za rozwód rodziców. Po śmierci matki Antek wpadnie w sidła niebezpiecznej kobiety! - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4, odcinek 42: Syn Jaśka zapłaci straszną cenę za rozwód rodziców. Po śmierci matki Antek wpadnie w sidła niebezpiecznej kobiety! - ZDJĘCIA

W 42 (3 odcinku) "Stulecia Winnych 4" do Brwinowa wróci syn Jaśka (Patryk Szwichtenberg). Lotta (Patrycja Volny) umrze na obczyźnie, więc Antek (Krzysztof Cybulski) nie będzie miał się gdzie podziać. Jasiek będzie szczęśliwy, że nareszcie ma syna dla siebie, ale jego radość nie potrwa długo. Antek, jak jego ojciec, nie będzie miał szczęścia do kobiet. Zada się z hippiską Mirką (Iga Gorecka), która ściągnie go na złą drogę. Przez nią Antek zacznie niebezpieczną drogę z narkotykami i to się bardzo źle skończy! Czy Jasiek gorzko pożałuje w 42 (3 odcinku) "Stulecia Winnych 4", że rozstał się z Lottą i nieodwracalnie skrzywdził jedynego syna?

Stulecie Winnych" 4 sezon, odcinek 42 (odc. 3) - niedziela, 20.03.2022, o godz. 20.15 w TVP1

W 3 (42) odcinku 4 sezonu "Stulecia Winnych" do domu po śmierci matki wróci dorosły już Antek. Jasiek będzie niezwykle dumny z syna, który okaże się bystry i zdolny, z ambicjami do bycia najlepszym studentem na roku. Dużo czasu z wnukiem będzie też spędzał Władek (Arkadiusz Janiczek), który za wszelką cenę będzie chciał nadrobić stracony czas. Niestety, rozstanie rodziców, życie na obczyźnie z dala od ojca i śmierć matki położą się cieniem na życiu Antka. 

Już w 3 odcinku "Stulecia Winnych 4" Antek znajdzie sobie towarzystwo. Mirka, szalona hippiska szybko wciągnie młodego Winnego w świat narkotyków! Antek nie oprze się urokowi pięknej dziewczyny i zbawiennej mocy znieczulenia heroiny. Czy Jasiek zauważy, co się dzieje z jego synem i zdoła mu pomóc na czas opamiętać się?

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1649: Budzyński zdradzi Magdę jak Martę? Nawet terapia im nie pomoże

Jaki znamy Jaśka Winnego, całą winę za dramat syna w 3 odcinku "Stulecia Winnych 4" weźmie siebie. Rozwód z Lottą, której nie umiał obronić przed niechęcia Władka i wypuścił do Niemiec, gdzie szukała swoich korzeni i dramatyczna miłość do Łucji (Sandra Drzymalska) to jego zdaniem klątwa, która przeniesie się na Antka.  

Czy Jasiek znajdzie w 3 odcinku "Stulecia Winnych 4" sposób, aby wyciągnąć Antka z narkotykowego bagna? Na ZDJĘCIACH nie wygląda to dobrze - zapatrzony w Mirkę jak w obrazek Antek bezwolnie nadstawia jej ramię do strzykawki z narkotykiem. Widzimy też, że po najmłodszego Winnego w domu pojawi się policja. Jak potoczy się życie Antka Winnego? Przekonamy się śledząc wątek od 20 marca w TVP1. 

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2596: Nowe fakty w sprawie zabójstwa Prota! Jowita zamorduje przez stratę grubej kasy?

Stulecie Winnych 4 sezon ZWIASTUN. Nowi bohaterowie i duże zmiany w rodzinie Winnych
Najnowsze