Stulecie Winnych 3 sezon, odcinek 28: Dom Winnych po pożarze będzie ruiną! Stanisław i Andzia stracą wszystko

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 3 sezon, odcinek 28: Dom Winnych po pożarze będzie ruiną! Stanisław i Andzia stracą wszystko

Stulecie Winnych 3 sezon, odcinek 28: Dom Winnych po pożarze będzie ruiną! Stanisław i Andzia stracą wszystko

W 28 odcinku 3 sezonu "Stulecia Winnych" przekonamy się, że Andzia (Barbara Wypych) i Stanisław (Jan Wieczorkowski) stracili w pożarze dosłownie wszystko. Rodzinny dom Winnych będzie spopieloną ruiną, a dobytek pójdzie z dymem! Tak nowa rzeczywistość powita związek Andzi i Stanisław Winnych... Czy razem uda im się odbudować rodzinne włości w Brwinowie w 3 sezonie "Stulecia Winnych"?

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 28 (2) - niedziela, 14.03.2021 o godz. 20.15 w TVP1

W 28 odcinku "Stulecia Winnych" rodzinę spotka wielka tragedia. Rodzinny dom Broni (Kinga Preiss) i Stanisława Pójdzie z dymem, a w ogniu o mały włos nie straci życia Michałek, syn Ani (Urszula Grabowska) i Michała (Stefan Pawłowski)! 

Rodzina Winnych w 28 odcinku "Stulecia Winnych" będzie musiała zmierzyć się z wielką stratą - cały dobytek Andzi i Stanisława, dom i pamiątki rodzinne zostaną bezpowrotnie stracone. Jak sobie poradzą Winni bez dachu nad głową?

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1577: Ala zabierze Pawłowi córkę! Przez byłą żonę Zduński znów zostanie sam

Stulecie Winnych 3 sezon: Dramat w rodzinie Stanisława i Andzi. Tego nikt się nie spodziewał - ZWIASTUN
Stulecie Winnych sezon 3: Ania (Urszula Grabowska), Mania (Magdalena Walach), Michał (Stefan Pawłowski), Michałek (Bruno Campbell)

i

Autor: TVP

Andzia i Stanisław ramię w ramię stawią czoła nowej rzeczywistości w 28 odcinku "Stulecia Winnych". Pomocną dłoń wyciągną do nich Kazia (Katarzyna Kwiatkowska), Władysław (Arkadiusz Janiczek) - choć on będzie pomstował pod nosem, że to kara ze grzechy -  i dzieci.

W 28 odcinku 3. sezonu "Stulecia Winnych" Michałek po pożarze wróci do konfliktu z ojcem i będzie odmawiał nauki gry na skrzypcach od nowa. W9innych czekają na szczęście także dobre wydarzenia...

Nieoczekiwanie do Brwinowa wróci Janek (Patryk Szwichtenberg) w 28 odcinku "Stulecia Winnych" i obejmie ważne stanowisko w PGR stworzonym w pałacu Wieruszów - rodzinnej posiadłości jego ukochanej Łucji (Sandra Drzymalska).

W 28 odcinku "Stulecia Winnych" Janek dostanie nową szansę na szczęście - pozna Lottę (Patrycja Volny) – Niemkę, która została po wojnie na terenach Polski. Pomiędzy dwojgiem nawiązuje się ciche porozumienie, ale z czasem z Lotty wyjdą bardzo nieciekawe cechy charakteru...

Życie Winnych po pożarze rodzinnej posiadłości w Brwinowie już w 28 odcinku "Stulecia Winnych" w niedzielę, 14 marca o godzinie 20.15 w TVP1.  

Zobacz także: Stulecie Winnych 3 sezon. Zmiana aktorek grających Anię i Manię wywołała burzę wśród fanów!

Stulecie Winnych 3 sezon: Mania (Magdalena Walach), Ryszard (Piotr Rogucki)

i

Autor: TVP
Stulecie Winnych sezon 3: dom w Brwinowie

i

Autor: TVP
Stulecie Winnych sezon 3: pożar domu w Brwinowie

i

Autor: TVP
Najnowsze