Stulecie Winnych 3 sezon. Zmiana aktorek grających Anię i Manię wywołała burzę wśród fanów!

Stulecie Winnych 3 sezon. Zmiana aktorek grających Anię i Manię wywołała burzę wśród fanów!
Autor: TVP Stulecie Winnych 3 sezon. Zmiana aktorek grających Anię i Manię wywołała burzę wśród fanów!

W 3 sezonie "Stulecia Winnych" Ania i Mania mają nowe twarze. Zmieniły się aktorki grające bliźniaczki Winne - w roli Ani Weronikę Humaj zastąpiła Urszula Granowska, a Manię zamiast Karoliny Baci gra Magdalena Walach. Jak pisaliśmy jako pierwsi - zmiana aktorek budziła duże emocje już w momencie jej ogłoszenia, ale prawdziwa burza rozpętała się, kiedy fani zobaczyli Grabowską i Walach w 27 odcinku "Stulecia Winnych"!

"Stulecie Winnych" 3 sezon - awantura o Manię i Anię trwa! Zdania fanów są mocno podzielone

W 27 odcinku, pierwszym 3 sezonu "Stulecia Winnych" widzowie nareszcie zobaczyli na własne oczy jak zmieniły się Ania i Mania. Już pierwsze wiadomości o tym, że bliźniaczki Winne w nowych odcinkach zagrają Grabowska i Walach rozpętały wielką burzę - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ>>>

Po emisji 27 docinka nowego sezonu "Stulecia Winnych" widzowie znów wypowiedzieli się na temat zmiany aktorek. I trzeba przyznać, że zdania są mocno podzielone i padają mocne słowa! 

Sprawdź także: M jak miłość, odcinek 1577: Przerażająca tragedia Soni! Janek pogodzi się z nią tuż przed operacją, ale nie przeżyje. Zostanie z nią tylko Rafał

Stulecie Winnych sezon 3 - zwiastun. Nowi bohaterowie w serialu
Stulecie Winnych 3 sezon, odc. 1 (27): Ania (Urszula Grabowska), Michał (Stefan Pawłowski)
Autor: tvp/vod

Na naszym profilu na Facebook-u zapytaliśmy fanów "Stulecia Winnych": - Czy Grabowska i Walach pasują do ról Ani i Mani? Co ciekawe, wśród ponad komentarzy zdecydowanie przeważały pozytywne, fani Ani i Mani są nowy aktorkami wręcz zachwyceni!

- Świetne Aktorki bardzo dobrze wcielają się w swoje role pierwszy odcinek bardzo interesujący od samego początku do końca. 

- Super film dziękujemy wspaniali aktorzy ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

- Super aktorki serial Piękny i wyczekiwany!

- Jak najbardziej pasują 👍👍👍

- Pasują, choć muszę się przyzwyczaić po prostu. Ale naprawdę świetne z nich aktorki. Zwłaszcza pani Walach. 

Wypowiedzi typu: - Nie pasują. Trzeba było postarzeć wcześniejsze aktorki - na naszym Facebooku były w mniejszości, ale prawdziwa burza emocji fanów serialu rozpętała się jednak na oficjalnym profilu "Stulecia Winnych" na Instagramie.  

- Nie rozumiem dlaczego zmieniono aktorki #WeronikaHumaj niezastąpiona w roli Ani rola jak dla niej stworzona moim zdaniem. Odcinek jak zwykle piękny i wzruszający. Tylko ta zmiana trudno mi się przyzwyczaić.

- Również się nie mogę przyzwyczaić do nowych aktorek 😢

- Również nie mogę się przyzwyczaić do zmiany. Wiem, ze później Ania i Mania będą starsze ale inni aktorzy się nie zmienili... mogli je później poddać odpowiedniej charakteryzacji tak jak zrobili np Bronię.

- Dokładnie, słabo to wyszło i aż się nie chce oglądać.... Wszyscy mogli zostać, a najfajniejsze aktorki zmienili!

- Barbara Wypych grająca Andzię, jest rocznikowo praktycznie z wieku Baci i Humaj. W serialu gra ponad 60 łatkę. Jakoś się udało każdego ucharakteryzować.

- A co do zmiany aktorek to..... dlaczego?!?! 😢😢 Moim zdaniem zdecydowanie nie w punkt:(

- Też tak myślę, że nie pasują w ogóle. Aktorka która gra Anie w ogóle w niczym nie przypomina poprzedniej...

- Ania przy Michale wygląda jak jego matka, a nie żona...

Widzowie 3 sezonu "Stulecia Winnych" będą musieli - tak czy owak - przyzwyczaić się do nowych aktorek w rolach Ani i Mani. Jak widać trudniejsze zadanie będzie miała Urszula Grabowska, bo fani jeżeli już chwalą, to częściej Magdalenę Walach. Na osłodę produkcja serialu zostawiła w nowych odcinkach Weronikę Humaj, która tym razem gra siostrzenicę Ani, Kasię, którara - jak widać na materiałach z planu - znów świetnie sobie poradzi! 

Zobacz też: Stulecie Winnych 3 sezon, odcinek 27: Skatowany w więzieniu Michał wróci jako wrak człowieka. Zacznie pić na umór, przerażony syn będzie uciekał na jego widok - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Stulecie Winnych sezon 3: Ania (Urszula Grabowska), Mania (Magdalena Walach)
Autor: AKPA
Stulecie Winnych sezon 3: Ania (Urszula Grabowska), Mania (Magdalena Walach)
Autor: Instagram
Stulecie Winnych 3 sezon: Totalna metamorfoza Weroniki Humaj! Nowa Kasia to prawdziwa seksbomba! Ostatni klap na planie
Autor: Instagram Stulecie Winnych 3 sezon: Totalna metamorfoza Weroniki Humaj! Nowa Kasia to prawdziwa seksbomba! Ostatni klap na planie
Stulecie Winnych 3 sezon, odc. 1 (27): Ania (Urszula Grabowska)
Autor: tvp/vod
Stulecie Winnych sezon 3: Kasia (Weronika Humaj), aktor
Autor: AKPA
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze