Stulecie Winnych 3 odc. 27. Ewa (Sonia Mietielica), Ania (Urszula Grabowska), Stanisław (Jan Wieczorkowski), Andzia (Barbara Wypych)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 odc. 27. Ewa (Sonia Mietielica), Ania (Urszula Grabowska), Stanisław (Jan Wieczorkowski), Andzia (Barbara Wypych)

Stulecie Winnych 3 sezon odcinek 27 streszczenie, opis: Ślub Stanisława i Andzi i dramatyczny pożar domu Winnych w Brwinowie - ZWIASTUN

2021-03-05 12:22

Stulecie Winnych 3 sezon odcinek 27 (odc. 1) w niedzielę, 7.03.2021, o godz. 20.15 w TVP1. Stulecie Winnych 3 sezon odcinek 27 streszczenie - Rodzina Winnych szykuje się na wielkie rodzinne wydarzenie jakim będzie ślub Stanisława (Jan Wieczorkowski) i Andzi (Barbara Wypych). Nieoczekiwanie Andzia stawia poważne ultimatum. Po czterech latach pobytu w więzieniu, na wolność wychodzi Michał (Stefan Pawłowski). Przed więzieniem czeka na niego stęskniona Ania (Urszula Grabowska). Czy Michał odnajdzie się w nowej rzeczywistości?

Po śmierci Stalina, w Polsce nastaje odwilż. Gomułka przemawia w Warszawie i porywa tłumy. Wszyscy mają nadzieję na zelżenie reżimu i powrót do życia w choćby umiarkowanej wolności. Ania, Mania (Magdalena Walach) i Ryszard (Piotr Rogucki) są świadkami tego wystąpienia. Tymczasem życie na wsi płynie własnym rytmem. Ewa (Sonia Mietielica), Kasia (Weronika Humaj) i Basia (Kamila Bujalska), dorastające córki Ani i Mani rywalizują o względy Benita, czyli Benka (Bartłomiej Kotschedoff), przystojnego syna Andzi.

Kiedy Ania, Mania i Ryszard wracają do Brwinowa dochodzi do tragedii. Niebezpieczna zabawa syna Ani i Michała, Michałka (Marcin Franc) znalezionymi w lesie granatami doprowadza do tragedii. Jeden z nich rzuca granat na dom Winnych. Budynek staje w płomieniach. Pożar niszczy dobytek życia Stanisława i jego rodziny! Michałek zostaje bardzo ciężko ranny.

Stulecie Winnych 3 sezon: Dramat w rodzinie Stanisława i Andzi. Tego nikt się nie spodziewał - ZWIASTUN
Najnowsze