Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Chrzest bliźniaczek Basi i Tomka w obliczu tragedii! Wyrodna teściowa pokaże na co ją stać - ZWIASTUN

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Chrzest bliźniaczek Basi i Tomka w obliczu tragedii! Wyrodna teściowa pokaże na co ją stać - ZWIASTUN

Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Chrzest bliźniaczek Basi i Tomka w obliczu tragedii! Wyrodna teściowa pokaże na co ją stać - ZWIASTUN

2021-05-02 20:21

W 36 odcinku serialu "Stulecie Winnych" 3 w rodzinie Winnych przyjdą na świat kolejne bliźniaczki - córki Basi (Kamila Bujalska) i Tomka (Filip Gurłacz). Będzie schyłek lata w 1971 roku kiedy małżonkowie zostaną rodzicami, ale nie wszyscy będą się cieszyli z narodzin dziewczynek, Julii i Urszuli. Matka Tomka, okrutna Klimkiewiczowa (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) w 36 odcinku "Stulecia Winnych" zrobi co w jej mocy, by zatruć Basi życie. Będzie dręczyła synową i nie zgodzi się na chrzest bliźniaczek. Tak jak Tomek, który w ostatniej chwili zjawi się w kościele na uroczystości. Kryzys w ich małżeństwie będzie narastał. Zobaczcie ZWIASTUN "Stulecia Winnych".

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 36 - niedziela, 2.05.2021, o godz. 20.15 w TVP1

W 36 odcinku "Stulecia Winnych" 3 akcja rozpocznie się w 1971 roku, kiedy Basia urodzi dwie dziewczynki, bliźniaczki Julię i Urszulę. Tomek spóźni się do szpitala po żonę i dzieci, ale na szczęście przy młodej mamie będą Mania (Magdalena Walach) i Ryszard (Piotr Rogucki). Mąż Basi sprawi jej niezłą niespodziankę. Pieniądze od ojca, który ich utrzymuje, zapewnia mieszkanie i wygodne życie beztroski chirurg w 36 odcinku "Stulecia Winnych" przeznaczy na nowy samochód. Nie będzie to jednak rodzinne auto, ale elegancki, amerykański kabriolet. Basia z trudem powstrzyma złość. Tak jak wtedy kiedy wróci do domu, a teściowa Klimkiewiczowa rzuci pod jej adresem kolejną podłą uwagę.

Zachwycona wnuczkami matka Tomka w 36 odcinku "Stulecia Winnych" pokaże na co ją stać, kiedy zacznie napuszczać syna przeciwko żonie. Cały czas będzie dręczyć Basię, wytykając jej, że jest złą matką, bo nie chce zrezygnować z pracy lekarza ginekologa w szpitalu. A do tego Klimkiewiczowa stanie w obronie syna, gdy ten będzie się migał od domowych obowiązków i zamiast spędzić dzień z córkami, pójdzie pić do baru. Matka Tomka w 36 odcinku "Stulecia Winnych" nie będzie miał litości dla Basi.

- Wezwali Tomka pilnie do szpitala! Musisz się przyzwyczaić, on jest chirurgiem - stwierdzi. - A ja jestem lekarzem! - zacznie się bronić Basia.

- Przede wszystkim jesteś żoną i matką! Nie zapominaj o tym! To kobieta rodzi dzieci, karmi je i troszczy się o niej! Jak ci to nie odpowiada, trzeba było nie zakładać rodziny! - doda z pogardą teściowa w 36 odcinku "Stulecia Winnuch".

Nie przegap: Koniec Stulecia Winnych 3. Ostatni 39 odcinek wstrząśnie rodziną Winnych. Takiego finału nikt się nie spodziewał

Basię i Tomka w 36 odcinku "Stulecia Winnych" poróżni kwestia chrztu bliźniaczek, który będzie dla niej bardzo ważny. Tak jak dla całej rodziny Winnych. Mąż Basi nie zgodzi się na ochrzczenie córek. - Pogadam z ojcem, ale nie będzie zachwycony... Mój ojciec twierdzi, że religia jest jak opium dla ludu. Ma takie przekonania i ja je właściwie podzielam Basiu.

- Dobrze, to umówmy się, że was tam wcale nie będzie! Ani ciebie, ani twoich rodziców! - postawi sprawę jasno Basia. - Szczere, tak by było najlepiej chyba - odpowie Tomek. I po chwili w 36 odcinku "Stulecia Winnych" wspomni o tym, że powinni wynająć nianię dla dziewczynek, bo on nie będzie chciał zostać z córkami nawet przez kilka godzin w ciągu dnia. - Mama mówiła, że jakaś dziewczyna z twojej wsi na pewno by się zgodziła - wyjaśni żonie.

Sprawdź też: Stulecie Winnych 3. Zmiana emisji odcinków w majówkę! Tak przyspieszą koniec serialu w TVP

Tego w 36 odcinku "Stulecia Winnych" będzie dla Basi już za wiele! Zrozumie, że teściowa nastawia przeciwko niej Tomka, a mąż nic sobie z tego nie robi. - A mama to ma jeszcze jakieś dobre rady? - zapyta ukochanego. - Jesteś do niej uprzedzona, naprawdę... - zauważy Tomek. - Nie! Po prostu chce się spotkać z Kasią! I nie sądzę, że potrzebujemy do tego dziewczyny z mojej wsi. Tym bardziej, że Brwinów od dwudziestu lat ma prawa miejskie do jasnej cholery - rzuci do męża.

Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Basia po porodzie dręczona przez teściową! Jasiek rozdzielony z Lottą. Syn Ani wróci do domu z dziewczyną Agnieszką

Sprawdź też: Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Jasiek dostanie przerażający list od syna! Lotta zmieni Antosiowi imię. A to dopiero początek wojny o dziecko - ZWIASTUN

Matka Tomka w 36 odcinku "Stulecia Winnych" spróbuje go zatrzymać w domu w czasie chrztu bliźniaczek, gdy Basia z córkami i rodziną będzie już w kościele. Ale ojciec Julii i Urszuli wreszcie się opamięta. Dosłownie w ostatniej chwili wbiegnie do kościoła, gdzie ksiądz Ignacy (Lesław Żurek) będzie chrzcił dziewczynki. Przez chwilę będzie się wydawało, że Basia i Tomek zażegnają kryzys, ale teściowa tak łatwo nie odpuści i wciąż nie da synowej spokoju.

Stulecie Winnych 3 odc. 36. Grażyna Klimkiewiczowa (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), Basia (Kamila Bujalska), Tomek (Filip Gurłacz)

i

Autor: Stulecie Winnych Facebook Stulecie Winnych 3 odc. 36. Grażyna Klimkiewiczowa (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), Basia (Kamila Bujalska), Tomek (Filip Gurłacz)
Stulecie Winnych 3 odc. 36. Basia (Kamila Bujalska), Tomek (Filip Gurłacz)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 odc. 36. Basia (Kamila Bujalska), Tomek (Filip Gurłacz)
Stulecie Winnych 3 odc. 36. Grażyna Klimkiewiczowa (Małgorzata Ostrowska-Królikowska)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 odc. 36. Grażyna Klimkiewiczowa (Małgorzata Ostrowska-Królikowska)
Najnowsze