Stulecie Winnych 3, odcinek 33: Koszmar Ani. Będzie miała wizję, że Ewa umiera. Straci córkę na zawsze - WIDEO

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3, odcinek 33: Koszmar Ani. Będzie miała wizję, że Ewa umiera. Straci córkę na zawsze - WIDEO

Stulecie Winnych 3, odcinek 33: Koszmar Ani. Będzie miała wizję, że Ewa umiera. Straci córkę na zawsze - WIDEO

2021-04-11 18:56

W 33 odcinku "Stulecia Winnych" 3 Ania (Urszula Grabowska) doświadczy strasznej wizji, że Ewa (Sonia Mietielica) umiera, że z jej córką dzieje się coś złego. W marcu 1968 roku w Warszawie ruszą krwawe zamieszki i starcia studentów z milicją. Niestety Ewa padnie ofiarą brutalnego ataku milicjantów, którzy bestialsko ją pobiją. Tym samym ziści się przerażający koszmar Ani, którą w środku nocy zbudzi przerażający sen o Ewie. Drżąc ze strachu o córkę w 33 odcinku "Stulecia Winnych" razem z Michałem (Stefan Pawłowski) pojedzie z Brwinowa do Warszawy. Tam dostanie kolejne wstrząsające wieści o córce. Zobaczcie WIDEO.

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 33 - niedziela, 11.04.2021, o godz. 20.15 w TVP1

Brutalne pobicie Ewy w 33 odcinku "Stulecia Winnych" będzie dramatycznym zrządzeniem losu akurat w chwili kiedy córka Ani pozna całą prawdę o swoim pochodzeniu. Kazimierz (Mateusz Janicki) umierając na zawał serca w szpitalu przy Lidleya wyjawi Ewie, że naprawdę nazywa się Ida Freilich, a jej biologiczna matka była Żydówką. Dla Ewy to będzie wyjątkowo bolesny cios! Nie zważając na to, że jest w ciąży, a na ulicach Warszawy jest wyjątkowo niebezpiecznie w środku nocy wyjdzie ze szpitala. Będzie chciała jechać do Ani do Brwinowa.

Nagle w 33 odcinku "Stulecia Winnych" stanie się celem bestialskiego ataku milicjantów. Skatowana, skopana do nieprzytomności trafi do aresztu. W więziennej celi odzyska świadomość i zda sobie sprawę, że straciła dziecko. Nie będzie też mogła się ruszyć, nie czując własnych nóg. Na prośbę współwięźniów, młodych studentów, do Ewy zostanie wezwany lekarz i ciężko pobita córka Ani w 33 odcinku "Stulecia Winnych" zostanie przewieziona do szpitala.

Nie przegap: Stulecie Winnych 3, odcinek 33: Ewa w ciąży skatowana przez milicję! Straci dziecko Benka? - ZWIASTUN

Tymczasem w Brwinowie w 33 odcinku "Stulecia Winnych" Ania obudzi się, bo we śnie będzie miała przerażającą wizję o Ewie. - Michał wstawaj! Musimy jechać do Warszawy. Coś się stało. Z Ewą dzieje się coś złego... - powie przestraszona. Michał spróbuje uspokoić ukochaną, ale ona zerwie się z łóżka gotowa ratować Ewę za wszelką cenę. - Jak ze mną nie pojedziesz nigdy ci tego nie wybaczę... - uprzedzi partnera.

Sprawdź też: Stulecie Winnych 3, odcinek 34: Ewa po poronieniu odwróci się od Ani! Odwiedzi miejsce gdzie zginęła jej prawdziwa matka Róża i podejmie ostateczną decyzję

Śniegocki w 33 odcinku "Stulecia Winnych" pożyczy samochód od Jaśka (Patryk Szwichtenberg) i razem z Anią pojadą do Warszawy. W szpitalu Basia (Kamila Bujalska) przekaże im złe wieści. Ewa dowiedziała się od Kazimierza Tarasiewicza kim jest i ruszyła do Brwinowa, żeby porozmawiać z matką. Nie dotarła jednak na miejsce. Ania i Michał w komisariacie policji usłyszą, że Ewa została zatrzymana, ale miała "wypadek" i trafiła do szpitala.

To będzie początek dramatycznych informacji. Ciężko pobita Ewa w 33 odcinku "Stulecia Winnych" przejdzie operację. Przeżyje, ale dziecka jej i Benka (Bartłomiej Kotschedoff) nie uda się uratować. Mąż Ewy będzie chciał wiedzieć tylko jedno - dlaczego Ania tak długo okłamywała córkę.

- Chciałam ją chronić. Chciałam, żeby mogła normalnie żyć, żeby była szczęśliwa... - powie przez łzy. Kiedy lekarz zawiadomi rodzinę Ewy, że pacjentka się wybudziła, a jej stan jest stabilny na Anię spadnie kolejny cios. Ewa nie będzie chciała widzieć matki. Poprosi, żeby wpuścić do niej tylko męża. Ania w 33 odcinku "Stulecia Winnych" straci Ewę na zawsze. Córka odwróci się od niej i nie wybaczy jej tego, że wychowywała się w kłamstwie, że naprawdę nazywa się Ida i jest córką Żydówki.

Stulecie Winnych 3 odc. 33. Ania (Urszula Grabowska)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 odc. 33. Ania (Urszula Grabowska)
Stulecie Winnych 3, odc. 33: Ewa (Sonia Mietielica)

i

Autor: TVP
Stulecie Winnych 3, odc. 33: Ewa (Sonia Mietielica)

i

Autor: TVP
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze