Stulecie Winnych 3 odc. 30. Ania (Urszula Grabowska)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 odc. 30. Ania (Urszula Grabowska)

Stulecie Winnych 3, odcinek 30 - streszczenie, opis: Ania wyznaje Michałowi dlaczego przez lata kłamała w sprawie Ewy - ZWIASTUN

2021-03-28 19:37

Stulecie Winnych 3 sezon odcinek 30 (odc. 4) w niedzielę, 28.03.2021, o godz. 19.50 w TVP1. Stulecie Winnych 3 sezon odcinek 30 streszczenie - Michał (Stefan Pawłowski) czyta list Kazimierza (Mateusz Janicki) do Ani (Urszula Grabowska) i dowiaduje się z niego, że ukochana od lat go okłamuje, że Tarasiewicz załatwił studia Ewy (Sonia Mietielica) i Basi (Kamila Bujalska) na medycynie. Kiedy spotyka się z mężem Ani, ten żąda spotkania z córką i ujawnia bolesne sekrety z przeszłości żony. Związane także ze śmiercią Pawła (Tomasz Włosok).

Stanisław (Jan Wieczorkowski) czyta w gazecie o kosmicznym dokonaniu Jurija Gagarina. Zaczyna czuć, że w brwinowskim domu omijają go wydarzenia z wielkiego Świata, dlatego postanawia zakupić swój pierwszy telewizor. Fascynację nowoczesnością widać też w szkole; uczniowie Anny coraz częściej wybierają kino, zamiast lektur szkolnych.

Władysław (Arkadiusz Janiczek), pomimo sędziwego wieku, zapracowuje się w polu i odrzuca każdą pomocną dłoń. Nie potrafi zrozumieć życiowych wyborów swojego syna i często żarliwie pomstuje komunistów, z pierworodnym na czele. Jaśkowi (Patryk Szwichtenberg) z kolei, coraz bardziej zaczyna doskwierać skomplikowanie związku z Lottą (Patrycja Volny). Wie, że ojciec nie zaakceptuje Niemki jako swojej synowej, a dodatkowo kobieta musi udawać jego służącą i pracować w polu. Na całe szczęście z powodzeniem udaje im się ukrywać prawdę o ich relacji i ich synu Antosiu (Marcel Malesa).

Ewa coraz częściej czuje, że nie pasuje do rodziny Winnych. Kontynuuje odkrywanie swojej przeszłości. W snach powracają do niej te same wizje i mroczne wspomnienia. Tymczasem relacja Ireny (Dominika Kluźniak) i Ignacego (Lesław Żurek) szczęśliwie się rozwija. Winny nie wie, że jego nowa ukochana jest szpiegiem Kazimierza. Basia zakochuje się w pewnym studencie medycyny, Tomku Klimkiewiczu (Filip Gurłacz). Przypadkowo poznaje matkę chłopaka, Grażynę Klimkiewiczową (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), która ewidentnie nie darzy jej sympatią.

Stulecie Winnych 3, odcinek 30 ZWIASTUN. Ewa pozna prawdę o swoim pochodzeniu? Kazimierz dopadnie córkę Ani!
Najnowsze