Stulecie Winnych 3, odcinek 28: Córka Mani upokorzona przez rodzinę! Kasia usłyszy od syna Ani, że jest dziwką - ZWIASTUN

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 3, odcinek 28: Córka Mani upokorzona przez rodzinę! Kasia usłyszy od syna Ani, że jest dziwką - ZWIASTUN

Stulecie Winnych 3, odcinek 28: Córka Mani upokorzona przez rodzinę! Kasia usłyszy od syna Ani, że jest dziwką - ZWIASTUN

W 28 odcinku serialu "Stulecie Winnych" 3 Kasia (Weronika Humaj) zostanie potwornie upokorzona przez rodzinę! Córka Mani (Magdalena Walach) usłyszy przy wielkanocnym stole straszne słowa, że jest dziwką! Zacznie mały Michał (Bruno Cambell), ale niestety jego słowa powtórzy wujek Władek (Arkadiusz Janiczek). I tylko Ryszard (Piotr Rogucki) stanie w obronie córki Mani w 28 odcinku "Stulecia Winnych"... Zobacz koniecznie ZWIASTUN!

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 28 (odc. 2) - niedziela, 14.03.2021 o godz. 20.15 w TVP1

Wielkanoc w 28 odcinku "Stulecia Winnych 3" będzie przebiegać w bardzo ciężkiej atmosferze. Dom Andzi i Stanisława spłonie doszczętnie, a nowy Winni będą musieli dopiero odremontować. Na rodzinnym śniadaniu ugoszczą u siebie wszystkich Władek z Kazią, ale zwłaszcza pan domu będzie szukał powodów do awantur - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ

Rodzina jednak spróbuje znaleźć powody do radości przy wielkanocnym stole w 28 odcinku "Stulecia Winnych". Dumni rodzice będą rozprawiać o planach na życie młodszych Winnych, Basi (Kamila Bujalska) i Ewy (Sonia Mietielica) - dziewczyny postanowiły zdawać na medycynę. Kasia w tym momencie postanowi ogłosić swoją decyzje, która natychmiast stanie się powodem do okrutnych drwin!

- Ja już się zdecydowałam, będę aktorką! - powie uśmiechnięta córka Mani

- I to jest bardzo dobra decyzja, córuś! Moim zdaniem masz talent - odpowie jej natychmiast dumny Ryszard. 

- Ale co ty pleciesz...- ofuknie męża Mania. 

I w tym momencie 28 odcinka serialu przy stole Winnych rozpęta się prawdziwe piekło. Mania, zapewne nie do końca świadomie, swoją dezaprobatą dla decyzji córki, da przyzwolenie na potworne drwiny z Kasi!

Zobacz także: Roznerski i Kalska w M jak miłość rozstają się, ale prywatnie właśnie ogłosił radosną nowinę! Tego nikt się nie spodziewał - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 3, odcinek 28 ZWIASTUN. Powrót Kazimierza do życia Ani. Tragiczna Wielkanoc u Winnych po pożarze domu
Stulecie Winnych sezon 3, odc. 28: Ryszard (Piotr Rogucki), Mania (Magdalena Walach), Andzia (Barbara Wypych)

i

Autor: tvp/vod

- Koledzy z klasy mówią, że wszystkie aktorki to dziwki - zacznie Michałek, syn Ani (Urszula Grabowska) i Michała (Stefan Pawłowski). 

- Wiadomo, wszyscy to wiedzą... - natychmiast wtrąci się Władek, który z radością przyjmie nowy powód do awantury. 

Twarz szczęśliwej przed chwilą Kasi natychmiast się zmieni w 28 odcinku "Stulecia Winnych". Dziewczyna zrobi się smutna, ale po raz pierwszy pokaże, że jest silną, pewną siebie i zdecydowaną kobietą!

- Nic mnie nie obchodzi wasze zdanie! Już i tak się zdecydowałam - odpowie Kasia na chamskie zaczepki. 

- Kasia jest taką bardzo silną kobietą, żywiołową, taką spontaniczną, otwartą. Taki typ takiej podpalaczki, żeby cały czas cos się działo - mówiła o swojeju Kasi w 3 sezonie "Stulecia Winnych". 

Jak wynika z materiałów z planu 3 sezonu "Stulecia Winnych" Kasia postawi na swoim, dostanie się już do szkoły aktorskiej, a kariera stanie przed nią otworem. Będzie grała w teatrze u boku wielkiej aktorki, którą zagra Małgorzata Socha. A Michałek, który jako dzieciak wyśmieje Kasię przy wielkanocnym stole, w dorosłym życiu (wówczas zagra go Marcin Franc) będzie się z nią doskonale bawił i stanie się jej najlepszym przyjacielem.   

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2408: Dramat Kasi i Łukasza. Rozstaną się przez Ksawerego?

Stulecie Winnych sezon 3: Władek (Arkadiusz Janiczek), Stanisław (Jan Wieczorkowski), Andzia (Barbara Wypych), Kazia (katarzyna Kwiatkowska), Ryszard (Piotr Rogucki), Ania (Urszula Grabowska)

i

Autor: Instagram
Stulecie Winnych sezon 3, odc. 28: Kasia (Weronika Humaj), Ignacy (Lesław Żurek), Michałek (Bruno Cambell)

i

Autor: tvp/vod
Stulecie Winnych sezon 3, odc. 28: Kasia (Weronika Humaj), Basia (Kamila Bujalska), Michał (Stefan Pawłowski)

i

Autor: tvp/vod
Stulecie Winnych sezon 3: Kasia (Weronika Humaj)

i

Autor: AKPA
Najnowsze