Tureckie seriale

Śmierć w serialu Zakazany owoc! Dopadnie ich płatny morderca - ZDJĘCIA

W tureckim serialu "Zakazany owoc" po raz kolejny dojdzie do dramatycznych zdarzeń. Życie kilku bohaterów zawiśnie na włosku! Koszmar, jaki przeżyją Cagatay i Kumru będzie niczym w porównaniu z tym, co spotka Ender. Ulubienica widzów na chwilę przed świętami stanie oko w oko z płatnym mordercą!

Spis treści

  1. Tragedia w serialu "Zakazany owoc". Życie czterech bohaterów zawiśnie na włosku
  2. Wiemy, kto zginie w serialu "Zakazany owoc". Zobacz zdjęcia
  3. "Zakazany owoc" 369. Przeczytaj streszczenie odcinka

Nikczemne zachowanie Kumru (Biran Damla Yılmaz) doprowadzi do kolejnej tragedii w tureckim serialu "Zakazany owoc". Córka Dogana (Murat Aygen)oszukała Omera (Emre Dinler) mówiąc mu, że za niego wyjdzie. To jednak podpucha, bo Kumru chce tak naprawdę poślubić Cagataya (Berk Oktay). Zraniony mężczyzna nie będzie drążył tematu i na moment zniknie. Wkrótce wróci jednak do mieszkania Kumru, aby się zemścić.

Polecamy: Zakazany owoc. Dowie się, że jest w ciąży. Załamana będzie chciała dokonać aborcji!

Tragedia w serialu "Zakazany owoc". Życie czterech bohaterów zawiśnie na włosku

Omer nie spocznie póki nie zemści się na Cagatayu. Mężczyzna już w 369. odcinku "Zakazanego owocu" przerwie romantyczny wieczór Kumru z mężem Yildiz, a w trakcie niemiłej konfrontacji sięgnie po broń!

Odłóż pistolet, bo stanie się coś złego bracie! - przerażony Cagatay spróbuje powstrzymać Omera, ale on nie będzie go słuchał.

Wykorzystaliście mnie i ośmieszyliście przed wszystkimi – powie nieobliczalny i żądny zemsty Omer.

Czytaj też: Tajny ślub Yildiz i Dogana w serialu "Zakazany owoc". Zobacz zdjęcia z ceremonii

To jednak nie wszystko! W tym samym czasie do apartamentu Ender (Şevval Sam) wkroczy Arzu (Nihan Aypolat), która także pragnie zemsty. Brunetka i przebywająca u niej Feyza (Ece Dizdar) staną oko w oko z płatnym mordercą!

Sami przesyła pozdrowienia – powie Arzu i rozkaże zabić Ender i Feyzę.

Arzu! Nie rób głupstw, oszalałaś! Powiedz mu, żeby odłożył pistolet - wykrzyczy Ender, ale jej rywalka nie ma zamiaru odpuścić.

Wiemy, kto zginie w serialu "Zakazany owoc". Zobacz zdjęcia

Co będzie dalej? Kto zginie w 369. odcinku serialu "Zakazany owoc"? Wszystkiego dowiesz się z naszej galerii ZDJĘĆ. Tam szczegółowo wyjaśniamy, jak potoczą się losy bohaterów, którzy znaleźli się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

"Zakazany owoc" 369. Przeczytaj streszczenie odcinka

Przez natrętnych dziennikarzy Atlas traci nad sobą panowanie. Zazdrosny Omer wpada do Cagataya i Kumru z bronią. Arzu zjawia się u Ender z płatnym mordercą. Dochodzi do tragedii.

O serialu "Zakazany owoc"

"Zakazany owoc" (oryg. "Yasak Elma”) to turecki serial, który latem 2022 roku trafił do polskiej telewizji. Początkowo telenowela koncentrowała się na losach dwóch sióstr – Yildiz i Zeynep. Historia tej drugiej dobiegła jednak końca, a jedną z głównych bohaterek tureckiej telenoweli została Ender, zadziorna bizneswomen i była żona Halita Arguna. Yildiz i Ender nie przepadają za sobą, ale zawsze potrafią współdziałać, w imię "wyższego dobra".

W 4. sezonie "Zakazanego owocu" z serialem pożegnało się kilku bohaterów, w tym m.in. Halit, w którego wcielał się Talat Bulut i Sahika, którą grała Nesrin Cavadzade. Yildiz jest obecnie żoną przystojnego Cagataya, ale ich związek wisi na włosku. Jej rywalką w 5. sezonie "Yasak Elma" będzie Kumru, córka biznesmena o imieniu Doğan Yıldırım.

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.
Najnowsze