Rodzinka.pl

Rodzinka.pl powróci na antenę? TVP rozważa dalsze losy ukochanego serialu!

2024-04-20 11:59

Serial "Rodzinka.pl" cieszył się ogromną popularnością wśród polskiej widowni, zdobywając status jednej z najbardziej lubianych produkcji ostatniej dekady. Fani byli głęboko rozczarowani, kiedy ogłoszono niespodziewane zakończenie serii, co wywołało wiele spekulacji i dyskusji na temat przyszłości programu. Ostatnio, jednak, zaczęły pojawiać się informacje sugerujące możliwość wznowienia produkcji. TVP2 rozważa powrót "Rodzinki.pl" do swojej ramówki, co mogłoby oznaczać powstanie nowych odcinków. Czy kultowy serial "Rodzinka.pl" od TVP rzeczywiście powstanie? Wszystkie szczegóły zdradzamy poniżej!

"Rodzinka.pl" - czy powstanie nowy sezon serialu od TVP?

Serial "Rodzinka.pl" zadebiutował na antenie TVP2 w marcu 2011 roku, szybko zdobywając miano jednego z największych sukcesów telewizyjnych stacji. Produkcja, która przyciągnęła przed ekrany miliony widzów, utrzymywała wysoką oglądalność przez pierwsze sezony. Po niemal dekadzie emisji, w 2020 roku, serial zakończył swoją działalność, doczekawszy się łącznie 16 sezonów.

Wokół zakończenia "Rodzinka.pl" narosło wiele kontrowersji. Wielu fanów serialu wyrażało niezadowolenie z braku odpowiedniego zamknięcia historii, domagając się godnego finału dla swoich ulubionych postaci. Sytuacja ta spowodowała, że producentka serialu, Dorota Gośmicka-Gacke, wielokrotnie apelowała do władz TVP o wznowienie produkcji. Choć do tej pory jej starania były bezowocne, pojawiły się nowe okoliczności, które mogą wskazywać na możliwość pozytywnego rozstrzygnięcia.

Niedawno pojawiła się nadzieja na kontynuację przygód rodziny Boskich. Ożywione dyskusje i rosnące zainteresowanie fanów mogą przyczynić się do reaktywacji serialu. W tej chwili, zarówno widzowie, jak i twórcy serialu, z niecierpliwością oczekują na oficjalne ogłoszenia od TVP, które mogą zdecydować o przyszłości "Rodzinka.pl".

"Rodzinka.pl"- OBSADA w nowym sezonie

Według najnowszych informacji, które ujawnił portal Świat Gwiazd, trwają zaawansowane prace nad scenariuszami do kolejnych odcinków serialu "Rodzinka.pl". Zdjęcia mają ruszyć w styczniu, a obecnie trwają rozmowy z gwiazdami, które niegdyś stanowiły o sile tej produkcji. Podkreślono, że większość aktorów, w tym Tomasz Karolak, Julia Wieniawa oraz Małgorzata Kożuchowska, wyraziła gotowość do powrotu na plan i ponownego wcielenia się w swoje dobrze znane i lubiane postaci.

Listen on Spreaker.
Najnowsze