Remiza odcinek 7. Magda (Sylwia Drzycimska)

i

Autor: vod.tvp.pl Remiza odcinek 7. Magda (Sylwia Drzycimska)

Remiza. Zawsze w akcji, odcinek 7 - opis, streszczenie: Magda kłóci się z Robertem o to, co ich łączy

2021-09-14 13:24

"Remiza. Zawsze w akcji" odcinek 7 nowego serialu w TVP1 we wtorek, 14.09.2021, o godz. 18.20."Remiza. Zawsze w akcji" odcinek 7 streszczenie - Do remizy przybiega przerażona i spanikowana nastolatka. Zawiadamia strażaków, że w pobliżu zdarzył się groźny wypadek samochodowy. Ekipa ratuje życie młodej pary, uwięzionej w rozbitym aucie, ale policja odkrywa, że kraksa była spowodowana rzuconym z rowu kamieniem. 15-letnia Beata nie należy do najpopularniejszych osób wśród rówieśników, dlatego jest gotowa na wszystko, aby zaakceptowała ją grupa koleżanek.

Jednak, gdy zrozumie konsekwencje własnej głupoty, nie potrafi dalej żyć ze świadomością, że mogła przyczynić się do czyjejś śmierci. Przed strażakami kolejne trudne zadanie – jak uratować zdesperowaną dziewczynkę, która chce popełnić samobójstwo?

Staszkowi nie podoba się fakt, że remiza ma nowych lokatorów. Zespół disco polo zaczyna na poważnie próby w świetlicy. Staszek jest zirytowany głośną muzyką, ale Grażyna zauważa w tym szansę na nowe, ciekawe zajęcia dla koła gospodyń. Tylko czy Kuba także będzie zachwycony rolą wodzireja na kursie tańca? Karolinka prosi Magdę o pomoc w lekcjach. To daje Magdzie pretekst do wbicia szpili Robertowi – gdyby mieszkali razem, jego córka nie musiałaby przychodzić do remizy… Czy Robert ulegnie jej namowom?

 Remiza odcinek 7. Karolinka, Robert (Ziemowit Wasielewski)

i

Autor: vod.tvp.pl Remiza odcinek 7. Karolinka, Robert (Ziemowit Wasielewski)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze