Pod powierzchnią 2 sezon, odcinek 2: Marta oskarży Olę o próbę zabójstwa. Ostrzeże ją przed Bartkiem - ZWIASTUN

2019-10-22 22:28 Ag
Pod powierzchnią 2 odc. 2. Marta (Magdalena Boczarska), Justyna (Ilona Ostrowska)
Autor: TVN Pod powierzchnią 2 odc. 2. Marta (Magdalena Boczarska), Justyna (Ilona Ostrowska)

Czy Ola (Maria Kowalska) z "Pod powierzchnią" trafi do więzienia za próbę zabójstwa Marty (Magdalena Boczarska)? Ciężarna kochanka Bartka (Łukasz Simlat) odnalazła się i w 2 odcinku "Pod powierzchnią" 2 zostanie zatrzymana przez policję. Komisarz Byszewska (Małgorzata Hajewska) przesłucha nastolatkę, której będzie groziło więzienie. Niespodziewanie Marta odwiedzi Olę. Czy zażąda kary dla dziewczyny, która chciała ją zabić? Zobaczcie zwiastun 2 sezonu "Pod powierzchnią"!

"Pod powierzchnią" 2 sezon odcinek 2 - wtorek, 29.10.2019, o godz. 21.30 w TVN

W 2 odcinku "Pod powierzchnią" 2 dojdzie do konfrontacji Marty i Bartka w szkole. Gajewska wróci do pracy po brutalnym ataku Oli, podczas którego omal nie zginęła. Już podczas pierwszych zajęć z uczniami zauważy, że młodzież nie chce mieć nic wspólnego ze skompromitowanym dyrektorem liceum, który uwiódł nastolatkę! Marta zapyta męża wprost czy zamierza odejść, ale postanowi zostać na stanowisku,

Nie przegap: Pod powierzchnią 2 sezon. Szokująca przemiana Marty Gajewskiej! Już nie będzie ofiarą Bartka - WIDEO

Tymczasem komisarz Byszewska przesłucha Olę, której będzie groziło więzienie za próbę zabójstwa Marty. Policjantka zapyta wprost dziewczynę czy chciała zamordować Gajewską, bo dowiedziała się o jej romansie z Bartkiem. W 2 odcinku 2 sezonu "Pod powierzchnią" w domu matki Oli, Justyny (Ilona Ostrowska) zjawi się Marta. Uprzedzi nastolatkę, że nie zamierza się na niej mścić i żądać więzienia za to co jej zrobiła. Ostrzeże ją jednak przed Bartkiem. - Uważaj, on krzywdzi bliskie osoby - powie kochance męża.

Z kolei Bartek postara się odzyskać zaufanie Oli. Zapewni ją, że zależy mu na niej i na dziecku, chce być ojcem!