Pełna obsada serialu o Zełenskim ogłoszona! To już nie tylko gwiazda Barw szczęścia - ZDJĘCIA

i

Autor: AKPA/TVP/Polsat Pełna obsada serialu o Zełenskim ogłoszona! To już nie tylko gwiazda Barw szczęścia - ZDJĘCIA

Sługa narodu

Pełna obsada serialu o Zełenskim ogłoszona! To już nie tylko gwiazda Barw szczęścia - ZDJĘCIA

Na planie polskiej wersji "Sługi narodu" właśnie padł pierwszy klaps! Przy tej okazji ogłoszono też pełną obsadę serialu, która długo utrzymywana była w tajemnicy. Jak już pisaliśmy, rola, która przyniosła sławę i prezydenturę Wołodymyrowi Zełenskiemu, przypadła gwiazdorowi "Barw szczęścia" Marcinowi Hycnarowi (w "Barwach szczęścia" grał Pawła Zwoleńskiego), ale obok niego zobaczymy też np. gwiazdę "Przyjaciółek"! Zobacz pełną obsadę polskiej wersji ukraińskiego hitu "Sługa narodu" i GALERIĘ ZDJĘĆ! Znacie ich wszystkich z polskich seriali!

Kto obok gwiazdy "Barw szczęścia" zagra w polskiej wersji serialu o prezydencie Ukrainy? Znamy nazwiska!

Gwiazdor "Barw szczęścia" dostał być może rolę życia. Wołodymyr Zełenski, dzisiejszy prezydent Ukrainy zagrał w serialu "Sługa Narodu" skromnego nauczyciela Wasilija Pietrowicza Gołoborodko, który w wyniku zbiegu okoliczności zostaje prezydentem Ukrainy. Rola ta naprawdę doprowadziła aktora i komika na fotel szefa państwa i dziś walczy z Rosyjskim najeźdźcą. Kto, zagra Gołobrodkę długo było tematem domysłów i plotek, a kiedy już okazało się, że to Paweł Zwoleński z "Barw szczęścia" dostał wielką szansę, tajemnica była reszta obsady. Nareszcie ujawniono wszystkie nazwiska i my je znamy - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Polskie gwiazdy seriali w "Słudze narodu"!

19 lipca 2022 padł pierwszy klaps na planie "Sługi narodu" i aktorzy wkroczyli do akcji. Trudno już więc było dłużej ukrywać nazwiska i nareszcie poznaliśmy całe towarzystwo, które zagra z polską wersją Zełenskiego. 

Nie przegap: M jak miłość. Wpadka z dzieckiem Anety w nowym sezonie. Fani znów wytykają głupotę scenariusza

Do gwiazdy "Barw szczęścia" dołączy też dobrze znana fanom seriali Dorota Kolak, grająca m.in. matkę Zuzy (Anita Sokołowska) z "Przyjaciółek". Aktorka ma wszechstronne umiejętności, więc na pewno pokaże co potrafi, w polskiej wersji ukraińskiego hitu. 

Gdzie ich widzieliśmy? 

Oprócz Marcina Hycnara w roli Zełenskiego i Doroty Kolak w "Słudze narodu" zagrają inne, nie tylko serialowe gwiazdy: Krzysztof Dracz ""Świat wg Kiepskich", "Rodzinka.pl"), Danuta Stenka ("Wojenne dziewczyny"), Sławomir Orzechowski ("Ojciec Mateusz"), Magdalena Popławska ("Osiecka") i Izabela Dąbrowska ("Na Wspólnej", "Ojciec Mateusz"). Zobacz wszystkie gwiazdy z polskiej wersji "Sługi narodu" w GALERII ZDJĘĆ

Zobacz też: Stulecie Winnych 5. Kto zagra 18-letnią Bronię Winną? Fani już zdecydowali. Będziecie zaskoczeni! - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze