Papiery na szczęście, odcinek 10: Kris zrobi z Marty wariatkę na cały kraj. Dorwie Wiśniewską za wszelką cenę

2021-09-17 14:10
Papiery na szczęście, odcinek 10: Kris zrobi z Marty wariatkę na cały kraj. Dorwie Wiśniewską za wszelką cenę
Autor: Player Papiery na szczęście, odcinek 10: Kris zrobi z Marty wariatkę na cały kraj. Dorwie Wiśniewską za wszelką cenę

W 10 odcinku serialu "Papiery na szczęście" Kris (Mateusz Kmiecik) zemści się na żonie i to koncertowo! Nie odpuści Marcie (Adriana Kalska), że w poprzednich odcinkach "Papierów na szczęście" uciekła z dziećmi, zabrała jego ukochane auto i pieniądze. Kobieta oniemieje kiedy dowie się, że mąż psychopata przedstawił ją w mediach jako wariatkę, która jest nieobliczalna i niebezpieczna. Znany piłkarz zrobi jej wstyd na cały kraj, a to dopiero początek. Marta może się zacząć bać, bo Kris dorwie ją za wszelką cenę.

"Papiery na szczęście" odcinek 10 - wtorek, 21.09.2021, o godz. 19.30 w TVN7

W 10 odcinku "Papierów na szczęście" Marta przekona się, że Kris bywa naprawdę nieobliczalny. Piłkarz znęcał się nad nią i dziećmi, dlatego kobieta postanowiła uciec, ale rzeczywistość ją w końcu dogoni. I to okrutna, bo cwany Kris zrobi z niej wariatkę na cały kraj. Nagra wideo, w którym zacznie nawoływać do szukania zaginionej i rzekomo chorej żony.

- Kochani moi, spotkała mnie wielka, osobista tragedia. Potrzebuję waszej pomocy. Moja żona Marta zaginęła. Od kilku dni nie mam z nią żadnego kontaktu, ale nie to jest najgorsze. Marta od kilku lat zmaga się z choroba dwubiegunową i jest niestabilna emocjonalnie i Marta zabrała ze sobą nasze dzieci. Mają po 16 lat, ale to nadal dzieci. Serce mi pęka jak pomyślę co muszą przeżywać z matką, która na pewno już jest w bardzo kiepskim stanie, ponieważ nie zabrała leków... Bardzo się o nich boję, ostatni trop wskazuje na to, że mogli wyjechać nawet do Włoch. Błagam, jeśli ktokolwiek coś wie lub widział ich, dajcie proszę znać. Rodzina jest dla mnie najważniejsza - zadeklaruje na wideo Kris. 

Przeczytaj: Nowa Aneta w M jak miłość! Takiej zmiany jeszcze nie było w historii serialu!

Adriana Kalska w Papiery na szczęście. Pierwszy ZWIASTUN nowego serialu

W 10 odcinku serialu "Papiery na szczęście" Marta nie uwierzy, że mąż jest zdolny do czegoś takiego! Wścieknie się i zrozumie, że ucieczka to może nie był najwspanialszy pomysł.

- Nawet nie wiem jak to skomentować... - powie załamana Wiśniewska w 10 odcinku serialu "Papiery na szczęście". - Ojciec zrobił z ciebie wariatkę - skwituje Maks (Jakub Gąsior). Wściekła kobieta zemści się na Krisie i wyśle mu fotki jego ukochanego auta w kawałkach po wypadku. To już na pewno rozwścieczy piłkarza, który nad sobą nie panuje. 

Przeczytaj: Piotrek z M jak miłość potwornie cierpi z bólu! Marcin Mroczek błaga fanów o ratunek - WIDEO

W 10 odcinku serialu "Papiery na szczęście" Marta będzie mieć serdecznie dość. W końcu los uśmiechnie się do Wiśniewskiej i okaże się, że za części z auta Krisa, które na niewiele się nadawało po wypadku, otrzyma kilka tysięcy złotych. Chociaż to podniesie ją na duchu. Wiśniewska wkrótce podejmie pracę u rodziców Adama (Jakub Sasak), którego jeszcze nie zna. Nie przewidzi, że ta znajomość zmieni wszystko w jej życiu. Niestety Kris nie odpuści i będzie się starał pogrążyć żonę za wszelką cenę. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze