Papiery na szczęście, odcinek 10: Kris zrobi z Marty wariatkę na cały kraj. Dorwie Wiśniewską za wszelką cenę

i

Autor: Player Papiery na szczęście, odcinek 10: Kris zrobi z Marty wariatkę na cały kraj. Dorwie Wiśniewską za wszelką cenę

Papiery na szczęście, odcinek 10: Kris zrobi z Marty wariatkę na cały kraj. Dorwie Wiśniewską za wszelką cenę

2021-09-17 14:10

W 10 odcinku serialu "Papiery na szczęście" Kris (Mateusz Kmiecik) zemści się na żonie i to koncertowo! Nie odpuści Marcie (Adriana Kalska), że w poprzednich odcinkach "Papierów na szczęście" uciekła z dziećmi, zabrała jego ukochane auto i pieniądze. Kobieta oniemieje kiedy dowie się, że mąż psychopata przedstawił ją w mediach jako wariatkę, która jest nieobliczalna i niebezpieczna. Znany piłkarz zrobi jej wstyd na cały kraj, a to dopiero początek. Marta może się zacząć bać, bo Kris dorwie ją za wszelką cenę.

"Papiery na szczęście" odcinek 10 - wtorek, 21.09.2021, o godz. 19.30 w TVN7

W 10 odcinku "Papierów na szczęście" Marta przekona się, że Kris bywa naprawdę nieobliczalny. Piłkarz znęcał się nad nią i dziećmi, dlatego kobieta postanowiła uciec, ale rzeczywistość ją w końcu dogoni. I to okrutna, bo cwany Kris zrobi z niej wariatkę na cały kraj. Nagra wideo, w którym zacznie nawoływać do szukania zaginionej i rzekomo chorej żony.

- Kochani moi, spotkała mnie wielka, osobista tragedia. Potrzebuję waszej pomocy. Moja żona Marta zaginęła. Od kilku dni nie mam z nią żadnego kontaktu, ale nie to jest najgorsze. Marta od kilku lat zmaga się z choroba dwubiegunową i jest niestabilna emocjonalnie i Marta zabrała ze sobą nasze dzieci. Mają po 16 lat, ale to nadal dzieci. Serce mi pęka jak pomyślę co muszą przeżywać z matką, która na pewno już jest w bardzo kiepskim stanie, ponieważ nie zabrała leków... Bardzo się o nich boję, ostatni trop wskazuje na to, że mogli wyjechać nawet do Włoch. Błagam, jeśli ktokolwiek coś wie lub widział ich, dajcie proszę znać. Rodzina jest dla mnie najważniejsza - zadeklaruje na wideo Kris. 

Przeczytaj: Nowa Aneta w M jak miłość! Takiej zmiany jeszcze nie było w historii serialu!

Adriana Kalska w Papiery na szczęście. Pierwszy ZWIASTUN nowego serialu

W 10 odcinku serialu "Papiery na szczęście" Marta nie uwierzy, że mąż jest zdolny do czegoś takiego! Wścieknie się i zrozumie, że ucieczka to może nie był najwspanialszy pomysł.

- Nawet nie wiem jak to skomentować... - powie załamana Wiśniewska w 10 odcinku serialu "Papiery na szczęście". - Ojciec zrobił z ciebie wariatkę - skwituje Maks (Jakub Gąsior). Wściekła kobieta zemści się na Krisie i wyśle mu fotki jego ukochanego auta w kawałkach po wypadku. To już na pewno rozwścieczy piłkarza, który nad sobą nie panuje. 

Przeczytaj: Piotrek z M jak miłość potwornie cierpi z bólu! Marcin Mroczek błaga fanów o ratunek - WIDEO

W 10 odcinku serialu "Papiery na szczęście" Marta będzie mieć serdecznie dość. W końcu los uśmiechnie się do Wiśniewskiej i okaże się, że za części z auta Krisa, które na niewiele się nadawało po wypadku, otrzyma kilka tysięcy złotych. Chociaż to podniesie ją na duchu. Wiśniewska wkrótce podejmie pracę u rodziców Adama (Jakub Sasak), którego jeszcze nie zna. Nie przewidzi, że ta znajomość zmieni wszystko w jej życiu. Niestety Kris nie odpuści i będzie się starał pogrążyć żonę za wszelką cenę. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze