Pamiętacie Michelle ze Stulecia Winnych? Maria Pawłowska zmieniła się nie do poznania! Zobacz jaka z niej teraz zła kobieta! - ZDJĘCIA

i

Autor: TVP Pamiętacie Michelle ze Stulecia Winnych? Maria Pawłowska zmieniła się nie do poznania! Zobacz jaka z niej teraz zła kobieta! - ZDJĘCIA

MIchelle już nie wróci do Stulecia Winnych?

Pamiętacie Michelle ze Stulecia Winnych? Maria Pawłowska zmieniła się nie do poznania! Zobacz jaka z niej teraz zła kobieta! - ZDJĘCIA

Michelle w "Stuleciu Winnych" to postać krystalicznie czysta. Kiedy młodziutka Winna (Maria Pawłowska) zawitała z ojcem Damianem (Paweł Okraska) do Polski pod koniec 3 sezonu serii, z miejsca stała się ukochaną wnuczką Władka (Arkadiusz Janiczek) i... wszystkich fanów serialu. Michelle zdecydowała się zostać w Polsce i tu dzielnie walczyła z komunistycznym reżimem. Aktualnie trwają prace nad 5 sezonem "Stulecia Winnych", ale ZDJĘĆ planu na razie nie widać, więc nie wiadomo, czy Michelle i Janusz jeszcze się pojawią. Za to Maria Pawłowska pracuje bez wytchnienia w innych projektach i właśnie pokazała się jako istnie wcielenie diablicy! Musicie to zobaczyć w GALERII ZDJĘĆ!

Michelle ze "Stulecia Winnych" zmieniła się nie do poznania! To prawdziwa "zła kobieta"!

Maria Pawłowska w "Stuleciu Winnych" stworzyła postać, którą pokochały miliony. Michelle nie tylko podbiła serce dziadka i była dla niego największą pociechą po śmierci Kazi. Młoda Winna postanowiła żyć w Polsce, a tu czekały ją komunistyczne represje i wojna z okrutną teściową. Mimo tego Michelle nigdy nie poddała się i została krystalicznie czystym człowiekiem. Zupełnie inaczej prezentuje się teraz na ZDJĘCIU, zamieszczonym przez Pawłowską na jej profilu na Instagramie. Aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba!

Trudno mi wyrazić jak bardzo jestem wdzięczna za przygodę, którą przeżyłam dzięki @stuleciewinnychtvp Ogromna droga Michelle - jej zapał do pracy, miłość, trudności z macierzyństwem, internowanie i dramat rozdzielenia z dzieckiem, powrót, złamanie, samotność, odzyskanie miłości. Pokochałam tę historię całym sercem i jestem wdzięczna, że została powierzona właśnie mnie  - napisała Pawłowska pod pożegnalnym ZDJĘCIEM z ekipą "Stulecia Winnych". 

Zobacz też: QUIZ. Porucznik Borewicz polskim Bondem PRL. Kochały się w nim wszystkie Polki! Jak dobrze pamiętasz 07, zgłoś się?

Wiadomo już, że na szczęście 5 sezon "Stulecia Winnych" powstaje i będzie opowiadał dalsze losy rodziny po 1989 roku. Czy znajdzie się w nich miejsce dla Michelle czas pokaże.

Młoda gwiazda "Stulecia Winnych" w międzyczasie nie próżnuje i bierze udział w innych projektach filmowo-teatralnych. I właśnie w jednej z takich ról w Teatrze Ochota pokazała się fanom. Poznalibyście w tej "diablicy" Michelle Winną? 

Nie przegap: Ulubiona rodzina M jak miłość pokazała ZDJĘCIA ze ślubu! Malutka Hania Nowosielska rozwala system- GALERIA

Stulecie Winnych 4, odcinek 49: Michelle na ślubie z Januszem pozna okrutną prawdę o szantażu Gołębianki
Najnowsze