Osiecka. Córka Agnieszki Osieckiej zdradza największą tajemnicę serialu! Nikt nie chciał tego pokazać. TVP podjęła wyzwanie i wygrała!

i

Autor: TVP Osiecka. Córka Agnieszki Osieckiej zdradza największą tajemnicę serialu! Nikt nie chciał tego pokazać. TVP podjęła wyzwanie i wygrała!

Osiecka. Córka Agnieszki Osieckiej zdradza największą tajemnicę serialu! Nikt nie chciał tego pokazać. TVP podjęła wyzwanie i wygrała!

Córka Agnieszki Osieckiej, Agata Passent zdradziła kulisy powstawaniu serialu "Osiecka"! Okazuje się, że córka poetki (Eliza Rycembel/Magdalena Popławska) latami starała się o pokazanie historii matki, ale dopiero TVP podjęła się tego zadania i wygrała - ma wielki hit! Dlaczego inni nie chcieli pokazać serialu "Osiecka"?

Serial "Osiecka" czekał na półce latami! Dopiero TVP pokazała go widzom i wygrała

Jak informuje "Świat Seriali" Agata Passent, córka Agnieszki Osieckiej - bohaterki hitu TVP1 „Osiecka” - zdradziła, że pomysłem nakręcenia serialu o swojej sławnej mamie próbowała zainteresować stacje komercyjne aż przez 2 lata! Dlaczego nikt nie chciał pokazać historii jej matki?

 - Wszystkie panie producent odmówiły. Kultury nie ma w komercyjnych stacjach przecież od wielu lat... - napisała na swoim profilu na Facebook-u córka Osieckiej.

Agata Passent zdradziła, że producentka serialu "Osiecka" Joanna Ochnik z TVP jest jej zdaniem zawodowcem i warto było jej zaufać. Pokazanie niełatwej historii życia Agnieszki Osieckiej - liczne romanse, mężowie, alkohol, ale ponad wszystko wspaniałe przeboje i wiersze, które zna cała Polska to było wielkie wyzwanie! I zdaniem córki Osieckiej TVP poradziła sobie z tym doskonale!

- Dlaczego wyraziłam zgodę na serial tworzony przez producentkę, która dopiero zaczyna drogę profesjonalną? Było producentów wielu... Jednak zaufałam pani Joannie Ochnik, bo widziałam jej oddanie sprawie, determinację, autentyczną fascynację twórczością Osieckiej i polską historią powojenną - napisała Agata Passent w jednym z felietonów. 

Czytaj też: BrzydUla 2, odcinek 77: Ula w ciąży ucieknie z domu w środku nocy! Przerazi ją reakcja Marka - ZDJĘCIA 

 Odpowiadając na pytania internautów, czy ogląda serial,  Agata Passent przyznała, że - póki co - nie, ale ma taki zamiar.

- Obejrzę niebawem na jakimś dużym ekranie - napisała.

Przed emisją 1 odcinka "Osieckiej" Passent zachęcała fanów do obejrzenia serialu na swoim profilu na Instagramie: - Osiecka. Dziś 1.odcinek serialu o mojej Mamie. godz.20:00 TVP1. Czy będzie ciekawy? Jak scenariusz, jak aktorstwo? Zobaczymy!

Córka Agnieszki Osieckiej nie cenzurowała serialu ani na etapie powstawania scenariusza, ani podczas zdjęć na planie. Nie przekazała też swoich uwag na temat Elizy Rycembel i Magdaleny Popławskiej, które zagrały jej matkę. Jakie tajemnice serialu zdradziła aktorka grająca młodą Osiecką - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>

 - Nigdy nie wtrącam się w wizje reżyserów, aktorek czy wokalistów interpretujących Osiecką - twierdzi dziennikarka.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1559: Sonia i Janek zrobią coś strasznego! Wróżka Calista będzie wolała zapłacić, niż zdradzić prawdę. Ściągną na siebie nieszczęście?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze