Osaczony. Michał oskarżony o zabójstwo 5-letniego syna sąsiadki Justyny! Kto naprawdę zabił Tomka? - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

i

Autor: David Olczak/ Polsat Osaczony. Michał oskarżony o zabójstwo 5-letniego syna sąsiadki Justyny! Kto naprawdę zabił Tomka? - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Osaczony. Michał oskarżony o zabójstwo 5-letniego syna sąsiadki Justyny! Kto naprawdę zabił Tomka? - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-02-28 15:45

Kto jest mordercą w serialu "Osaczony", którego premiera w Polsacie już w poniedziałek, 28.02.2022? Potworna zbrodnia na spokojnym osiedlu pod Warszawą, zabójstwo 5-letniego syna Justyny Wilkoń (Maria Dębska), Tomka (Szymon Wiśniewski), wstrząśnie wszystkimi! Głównym podejrzanym o bestialskie zamordowanie chłopca będzie Michał Górski (Leszek Lichota), który w 1 odcinku serialu "Osaczony" znajdzie zwłoki Tomka w lesie. W jego winę nie uwierzy jednak Justyny, sąsiada, z którą kiedyś łączył Michała romans. Tak rozpocznie się akcja "Osaczonego", w którym na pierwszy plan wysunie się kryminalna intryga. Bo ktoś będzie chciał wrobić Michała w zabójstwo 5-latka! Zobaczcie ZWIASTUN!

"Osaczony" premiera nowego serialu Polsatu - poniedziałek, 28.02.2022, o godz. 20.00

"Osaczony" liczy 6 trzymających w napięciu odcinków, podczas których oskarżony o zabójstwo 5-latka Michał Górski, przykłady mąż Anity (Ilona Ostrowska), ojciec dwóch córek - Dominiki (Magdalena Żak) i Ewy (Antonina Litwiniak) będzie próbował udowodnić, że to nie on zamordował syna sąsiadki. Koszmar rozpocznie się w 1 odcinku "Osaczonego" gdy podczas porannego joggingu Michał znajdzie zwłoki Tomka. Śledztwo w sprawie potwornej zbrodni będzie prowadził policjant komisarz Marek Kron (Eryk Lubos), który szybko zauważy napięcie między Górskimi. Podejrzenia wzbudzą też luki w zeznaniach Michała, który tę tragiczną noc zaczął, pijąc w barze ze swoim przyjacielem, Adrianem (Wojciech Błach).

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1645: Śmiertelna choroba spadnie na Ulę i Bartka w najgorszej chwili - ZDJĘCIA

Pętla wokół podejrzanego Michała w 1 odcinku "Osaczonego" zacznie się zaciskać coraz bardziej, który uparcie będzie odmawiał wykonania badań DNA. Pod naciskiem komisarza Krona zdecyduje się oddać próbkę DNA do analizy. Wyniki rzucą nowe światło na sprawę zabójstwa 5-letniego syna Justyny. A kiedy Michał dowie się, że w noc śmierci Tomka ktoś podał mu narkotyki, sam zacznie wątpić w swoją niewinność. W obronie Michała już w 1 odcinku "Osaczonego" stanie jednak Justyna. Nie bez powodu, Tomek był częstym gościem w domu Górskich, kiedy ona nie mogła się zajmować synem. A do tego wyjdzie na jaw, że Michał i Justyna kiedyś mieli romans!

Sprawdź też: Zmiany w M jak miłość i innych hitach TVP na znak solidarności z Ukrainą. Co z emisja? Jest oficjalny komunikat

Zabójstwo Tomka w 1 odcinku "Osaczonego" sprawi, że szczęśliwa dotąd rodzina Michała i Anity zacznie się rozpadać. Górski stanie się celem nie tylko policji, ale i mediów, którzy wydadzą na niego wyrok zanim prawda o morderstwie 5-latka wyjdzie na jaw! Michał zauważy wreszcie, że ktoś chce go wrobić w zabicie syna Justyny, a podejrzani są nie tylko sąsiedzi, lecz także bliskie mu osoby z rodziny.

Kto zabił Tomka w serialu "Osaczony"? Czy to Michał będzie mordercą syna Justyny?

Od 2 odcinka "Osaczonego" Justyna zacznie podejrzewać, że Tomka zabił jej mąż, ojciec 5-latka Paweł (Mateusz Janicki), weteran wojny w Afganistanie, z którym jest w separacji. Zezna na nawet na policji, że przez lata Paweł był agresywny wobec niej i ich syna, a zabijając dziecko mógł się na niej mścić za to, że zabraniała mu kontaktów z Tomkiem. W dniu pogrzebu Tomka Michał odkryje z kim potajemnie spotyka się jego starsza córka, Dominika. Do prasy wyciekną tajne informacje na temat śledztwa, które zagrożą rodzinie Górskich.

Dopiero w ostatnim 6 odcinku "Osaczonego" wyjaśni się kto zabił Tomka! Michał będzie miał coraz więcej wątpliwości co do ludzi z najbliższego otoczenia. Zwłaszcza, kiedy Justyna doniesie na niego na policję, a młodsza córka Ewa zniknie bez śladu. W finale "Osaczonego" komisarz Kron dotrze do intrygujących nagrań na kamerach monitoringu. Osaczony i opuszczony przez wszystkich, Michał trafi na ślad, który będzie kluczem do tajemnicy im jest morderca Tomka!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze