Mecenas Porada. Nie tylko Aleksanda Domańska, Antoni Pawlicki i Antoni Królikowski w obsadzie. Kim są bohaterowie? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: Polsat Mecenas Porada. Nie tylko Aleksanda Domańska, Antoni Pawlicki i Antoni Królikowski w obsadzie. Kim są bohaterowie? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Mecenas Porada. Nie tylko Aleksandra Domańska, Antoni Pawlicki i Antoni Królikowski w obsadzie. Kim są bohaterowie? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-03-02 14:08

Obsada serialu "Mecenas Porada" to sami znani aktorzy, a bohaterowie, którzy pojawią się w nowym serialu Polsatu dostarczą widzom niesamowitych zwrotów akcji i sporo humoru. Aleksandra Domańska w roli głównej, jako Kasia Porada, nowoczesna prawniczka z charakterem, porzucona przez niewiernego męża Sebastiana - w tej roli Antoni Królikowski. A obok nich w "Mecenas Porada" inne gwiazdy znane z seriali. Antoni Pawlicki, który zagra poważnego, odpowiedzialnego adwokata Aleksandra, z którym Kasię połączy z czasem coś więcej. Zobaczcie ZWIASTUN "Mecenas Porada" i sceny zza kulis, a także GALERIĘ ZDJĘĆ wszystkich bohaterów.

"Mecenas Porada" obsada, bohaterowie, kto jest kim w nowym serialu Polsatu o prawniczce Kasi?

Kasia Porada, czyli tytułowa "Mecenas Porada" to zdolna absolwentka prawa, która właśnie zdała z wyróżnieniem aplikację adwokacką. Ku jej zdziwieniu, patronka (Katarzyna Galica) postanawi ją zwolnić. Mimo motywacji i dobrych chęci Kasia nigdzie nie znajdzie zatrudnienia. Dlatego otworzy niewielki punkt porad prawnych w galerii handlowej, biorąc 1 złoty za 1 minutę porady. We wszystkich działaniach będą ją wspierać przyjaciele - baristka Zosia (Magdalena Wróbel), masażysta Marcin (Mateusz Rusin) i uroczy Gruzin Adi (Otar Saralidze). Poznajcie bliżej bohaterów "Mecenas Porada"!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1647: Patrycja i Łukasz znów razem po porodzie! Połączy ich syn - ZDJĘCIA

Kasia Porada (Aleksandra Domańska) - dopiero kończy aplikację adwokacką, ale nie może znaleźć pracy. Ma 30 lat, jest charyzmatyczną, nowoczesną kobietą z „charakterem”. Potknięcia czy przegrane tylko ją wzmacniają, nawet jeśli musi je boleśnie odchorować. Mieszka z niepełnosprawnym ojcem Grzegorzem na warszawskiej Pradze. Matka odeszła kiedy Kasia miała pięć lat. To zdarzenie miało na nią wielki wpływ. Wydaje się twarda i niezniszczalna, ale tak naprawdę wciąż tęskni za mamą. Aktualnie jest w separacji z niewiernym mężem Sebastianem. Umawia się na randki, ale nie wierzy już w prawdziwą miłość.

Grzegorz Porada (Radosław Pazura) - ojciec Kasi, znany muzyk jazzowy, którego żona porzuciła z 5-letnią córką. Po tragicznym wypadku ma sparaliżowane nogi. Z dnia na dzień został bez dochodów i bez pracy, a czekała go długa i kosztowna rehabilitacja. Jest na utrzymaniu córki. Zdarza mu się wypić za dużo.

Zośka Krawczyk (Magdalena Wróbel) - przyjaciółka Kasi i jej najlepsza koleżanka z podstawówki. Ledwo zdała maturę i od tamtej pory nie tyka się książek. Pracuje w centrum handlowym w punkcie z kawą i ciastkami. Nie ma większych ambicji, oprócz tego, żeby czasem się zabawić i poznać mężczyznę, który o nią zadba. Ma szalone pomysły, nie przejmuje się tym, co powiedzą ludzie.

Marcin Drawicz (Mateusz Rusin) - masażysta w centrum handlowym. Kiedyś studiował medycynę na dwóch kierunkach, ale za każdym razem przed egzaminem końcowym tchórzył. Bał się, że nie zda wystarczająco dobrze, żeby jego rodzice (wybitni lekarze) byli z niego dumni. Dlatego w końcu poddał się i zasiedział się w punkcie masażu.

Adi Tsurgan (Otar Saralidze) - od czterech lat w Polsce. Adi uciekł z Gruzji ze swoją matką i dwiema siostrami po tym, jak zmarł jego ojciec. Skończył studia techniczne, ale jego dyplom do niczego się nie przydaje. Dlatego pracuje w sieciowym punkcie dorabiania kluczy i napraw szewskich.

Mec. Aleksander Wyrzykowski (Antoni Pawlicki)  - doktor prawa, poważny i odpowiedzialny. Pracuje w prestiżowej kancelarii, do której przez pomyłkę aplikowała Kasia Porada, gdy oni szukali sekretarki. Jest cenionym prawnikiem oraz świetną partią, dlatego zawsze kręcą się przy nim młode, piękne kobiety o figurach modelek. Często widuje się z Kasią w kawiarni Zośki. Prawniczka zaczyna go coraz bardziej interesować, bo wprowadza do jego statecznego świata radosny chaos, którego jak się okaże, bardzo mu brakowało.

Sprawdź też: Stulecie Winnych 4 sezon. Władek dożyje 100. urodzin! Wcześniej pochowa młodszego brata Stanisława - ZDJĘCIA, WIDEO

Sebastian Krasiński (Antoni Królikowski) - niewierny mąż Kasi, który zostawił ją dawno temu. Połączyła ich wielka miłość, ale po kilku miesiącach związku Sebastian bez ostrzeżenia wyjechał z dnia na dzień do Indii i wszelki słuch o nim zaginął. Nagle znów zjawia się w życiu Kasi bez zapowiedzi i wywraca jej życie do góry nogami,żeby ją odzyskać!

W pozostałych rolach w "Mecenas Porada" występują:

- Piotr Gąsowski - mecenas i wspólnik Aleksandra, Andrzej Starzyński),

- Katarzyna Zawadzka - mecenas Beata Majerska, była przyjaciółka Aleksandra,

- Cezary Żak - Jan Paczulski, Przewodniczący Rady Etyki Zawodowej,

- Marta Dąbrowska - menadżerka galerii handlowej, Iza Dawiec,

- Joanna Koroniewska - Alicja Starzyńska, prokurator i żona mec. Andrzeja Starzyńskiego.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany