Matka. Rafał Marczak (Marcin Kowalczyk)

i

Autor: Polsat Matka. Rafał Marczak (Marcin Kowalczyk)

Matka

Matka, odcinek 2 streszczenie: Rafał Marczak przyznaje się Agnieszce, że zabił człowieka, który skrzywdził jego dziecko

2023-03-06 20:08

"Matka" odcinek 2 nowego serialu Polsatu w poniedziałek, 6.03.2023, o godz. 20.05."Matka" odcinek 2 streszczenie - Agnieszka (Olga Bołądź) powoli dochodzi do siebie po rozmowie z Rafałem Marczakiem (Marcin Kowalczyk). Asystent przekazuje jej informacje o świadku, którego wskazał więzień. Kobieta dociera do Janusza Pawlickiego (Grzegorz Wolf) i poznaje jego sekret. Dowiaduje się, że syn Janusza brał udział w wypadku, w wyniku którego został sparaliżowany.

Jedyną szansą na powrót do sprawności okazała się kosztowna operacja, którą można było przeprowadzić tylko w wiedeńskim szpitalu. Agnieszka zastanawia się, skąd Pawlicki wziął pieniądze na ten zabieg. Instynkt śledczy prowadzi ją do matki dziewczyny, która zginęła w tym samym wypadku. Swoim odkryciem dzieli się z Marczakiem. Rafał twierdzi, że odsiaduje wyrok za morderstwo, którego nie popełnił. Przyznaje jednak, że zabił człowieka, który skrzywdził jego dziecko.

"Matka" ile odcinków serialu w Polsacie?

Serial "Matka", który jest mroczną, pełną tajemnic historią łączącą losy dziennikarki śledczej Agnieszki oraz skazanego za morderstwo Rafała Marczaka, liczy 8 odcinków. Niemal do ostatniego odcinka serialu "Matka" nie wyjaśni się zagadka samobójczej śmierci syna Agnieszki, 12-letniego Piotrusia i śledztwa w sprawie zbrodni, o którą Marczak został niesłusznie oskarżony. Okaże się, że morderstwo, o które był oskarżony Rafał jest powiązane ze śmiercią jej syna. Agnieszka będzie obsesyjnie szukać oprawców, którzy są bliżej niż myśli.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze