Matka

Matka, odcinek 1: Agnieszka odkryje nowe fakty w sprawie śmierci 12-letniego syna! Pojawienie się Rafała wszystko zmieni - ZDJĘCIA

2023-02-27 15:01

Już w 1 odcinku serialu "Matka" dziennikarka śledcza Agnieszka Nolińska (Olga Bołądź) postanowi zmienić swoje życie i ostatecznie pozbierać się po tragicznej, samobójczej śmierci jej 12-letniego synka. Kobieta postanowi wraz z mężem Jackiem (Łukasz Simlat) wyjechać za granicę, by odciąć się od przeszłości. Ta jednak bardzo szybko ją dogodni, bo już w 1 odcinku "Matki" Agnieszka spotka na swojej drodze Rafała Marczaka (Marcin Kowalczyk), którego kiedyś pomagała zapakować za kraty. Teraz mężczyzna odegra ważną rolę w dojściu do prawdy o śmierci dziecka.

"Matka", odcinek 1 - poniedziałek, 27.02.2023, o godz. 20.05 w Polsacie

W 1 odcinku serialu "Matka" Agnieszka postanowi zmienić swoje życie i po traumatycznych wydarzeniach w związku ze śmiercią 12-letniego syna, zaplanuje przeprowadzkę do Holandii. Nie przewidzi, że okrutny los ma dla niej zupełnie inny plan. Chociaż mąż Jacek dostanie ofertę pracy za granicą, do żadnego wyjazdu nie dojdzie. Agnieszka w 1 odcinku serialu "Matka" napotka na swojej drodze Rafała, który kiedyś był bohaterem jednego z jej reportaży. W przeszłości pomogła wpakować Marczaka za kratki, a teraz ich drogi znów się zejdą. Mężczyzna będzie miał dla Agnieszki kilka nowych informacji, odnośnie sprawy śmierci jej 12-letniego syna.

Agnieszka uwikłana w detektywistyczną, kryminalną zagadkę w 1 odcinku serialu "Matka"

Dziennikarka znów wpadnie w wir wspomnień najbardziej traumatycznych przeżyć w swoim życiu. Okaże się, że rozmowa z Rafałem rzuca nowe światło na całą sytuację. Sprawa śmierci dziecka ruszy na nowo, a dociekliwa Agnieszka powoli postara się odkrywać kolejne nieoczywiste elementy układanki. Czyżby śmierć 12-latka miała "drugie dno"? Kto jest zamieszany w całą tragedię? Przed Agnieszką trudne wybory i zaangażowanie się w niebezpieczną zagadkę kryminalną, której zakończenie bardzo chce poznać, ale to może doprowadzić do szokujących zdarzeń.

Zobacz też: Matka. Kryminalny serial Polsatu z Olgą Bołądź. Kto w obsadzie, od kiedy można oglądać? - ZDJĘCIA

Najnowsze