Lulu

Lulu. Metamorfoza Anny Dereszowskiej. Przytyła do tej roli kilka kilogramów - ZDJĘCIA

2023-03-01 19:40

Anna Dereszowska przeszła metamorfozę na planie "Lulu". Jej rola Lucyny Makowskiej w nowym serialu telewizji Polsat spowodowała, że w życiu aktorki zaszła spora zmiana. Sama przyznaje, że podczas kręcenia scen do serialu "Lulu" przytyła, bo miała zbyt wiele pokus. Już w pierwszych odcinkach produkcji okaże się, że wielką pasją Lucyny jest cukiernictwo. To właśnie dzięki hobby postara podnieść się po okrutnej zdradzie, której dopuści się mąż Jacek (Przemysław Sadowski). Anna Dereszowska zdradziła tajemnice zza kulis.

Lulu. Anna Dereszowska zmieniła się do roli. Ujawnia kulisy pracy na planie

Życie aktora wymaga ciągłych zmian i wcielania się w coraz to nowe postaci. Anna Dereszowska ma na swoim koncie wiele ról serialowych, w tym m.in. "Komisarz Mama", "Prawo Agaty", "Echo serca", ale także filmowych i teatralnych. Już od środy 1 marca na ekranie Polsatu można będzie zobaczyć nowe wcielenie Anny Dereszowskiej, która zagra Lulu, tytułową bohaterkę, czyli Lucynę Makowską. Już w 1 odcinku serialu "Lulu" Lucyna odkryje zdradę męża Jacka i postawi na radykalne zmiany w swoim dotychczasowym życiu. Największą pasją Lulu będzie cukiernictwo i właśnie to hobby uratuje ją po odkryciu afery z mężem. Jak się okazuje, pyszności na planie i dużo jedzenia w wielu scenach serialu spowodowały, że aktorce przybyło kilogramów! Postanowiła podzielić się pewnymi smaczkami z planu.

- Na szczęście byliśmy zajęci tym, co mamy grać, ale faktem jest, że pyszności było na planie dużo. Nie wszystkie nadawały się do jedzenia, bo niektóre miały funkcję użytkową - np. tort, którym rzucałam w Przemka Sadowskiego. Musiał być leciutki i bardzo miękki, żeby mu nie zrobić krzywdy - zdradza Anna Dereszowska. Aktorka przyznaje też, że trudno było powstrzymać apetyt, kiedy wokół znajdowało się tyle słodyczy i pysznego jedzenia. 

Anna Dereszowska o plusach i minusach gry w serialu "Lulu"

- W trakcie nagrań nieco przytyłam, bo te wszystkie ciasta potem zjadaliśmy - mówi otwarcie aktorka, ale szybko dodała, że na planie serialu "Lulu" wiele się nauczyła, miała okazję popróbować nowych rzeczy i poszerzyć swoją wiedzę. - Dużo się nauczyłam, może nie samego pieczenia, ale miałam szkolenie z food stylistą przed rozpoczęciem zdjęć, który nauczył mnie dekorowania tortów i muszę powiedzieć, że nawet całkiem przyzwoicie mi to wychodziło - mówi aktorka. 

Losy Anny Dereszowskiej jako Lulu można będzie śledzić już od 1 marca (środa) na ekranie Polsatu od godz. 20.00

Zobacz także: Lulu. Bohaterowie, obsada, ile odcinków nowego serialu Polsatu? - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze