Lulu

Lulu. Marta Chodorowska znów zagra wyrachowaną kochankę! Julia w M jak miłość uwiodła Andrzeja, a teraz Maja zajmie się Jackiem - ZDJĘCIA

2023-03-01 18:55

Marta Chodorowska nieźle namiesza w życiu głównej bohaterki serialu "Lulu" (premiera już w środę 1 marca o godz. 20.00 i 20.30 w Polsacie)! Aktorka zna z roli Julii Malickiej w "M jak miłość", kochanki Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) w kolejnej produkcji znów będzie rywalką innej kobiety. Okazuje się, że teraz Chodorowska wcieli się w rolę "tej drugiej", bo w serialu "Lulu" zagra przyjaciółkę i sąsiadkę Lulu (Anna Dereszowska). Szkoda tylko, że to właśnie z Mają mąż Lulu Jacek (Przemysław Sadowski) ją zdradzi! Zobacz ZDJĘCIA.

"Lulu" od 1 marca w telewizji Polsat! Marta Chodorowska znów wcieli się w rolę kochanki

Chociaż Marta Chodorowska na ma swoim koncie wiele występów w serialach i tetrze, ostatnio fani "M jak miłość" mogli stale śledzić jej wątek w hicie TVP2. Właśnie w "M jak miłość" wcieliła się w rolę kochanki Andrzeja Budzyńskiego i rozbiła jedno z ulubionych serialowych małżeństw. Magda (Anna Mucha) nie poradziła sobie ze zdradą męża. Przed serialową Julią wielka tragedia, bo seks Andrzejem wyrządził w jej życiu wiele szkód. 

Czy podobnie będzie w serialu "Lulu", gdzie Marta Chodorowska także wcieli się w kochankę męża głównej bohaterki? Lucyna Makowska wiedzie dość poukładane życie i nie podejrzewa, że mąż wywinie jej wielki numer. Wszystko się zmieni, kiedy odkryje zdradę Jacka. Kochanką mężczyzny będzie Maja (w tej roli Marta Chodorowska), która nie dość że mieszka po sąsiedzku, to koleguje się z Lulu! Takiego ciosu główna bohaterka się nie spodziewa...

Maja rozbije związek Lulu i Jacka, męża głównej bohaterki

Jak się okazuje, Marta Chodorowska ma "szczęście" do ról kochanek. Przez to, że Maja i Jacek będą mieli romans, Lulu podejmie decyzję o zmianie swojego życia. Przekona się, że musi radzić sobie na własną rękę. Postanowi zacząć spełniać marzenia i zająć się cukiernictwem. Rozwój pasji i nowe znajomości pomogą jej odzyskać równowagę. Tytułowa "Lulu" będzie mogła liczyć na wsparcie siostry Olga (Grażyna Sobocińska) - zalotnej, wiecznie i romansującej na prawo i lewo pracowniczki studia muzycznego, oraz dziadka (Marek Siudym).

Zobacz też: Lulu. Bohaterowie, obsada, ile odcinków nowego serialu Polsatu? - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze