Ludzie i Bogowie. ZWIASTUN nowego serialu TVP. Kiedy premiera? Kto w obsadzie? - WIDEO

2020-08-04 14:07 Ag
Ludzie i Bogowie. ZWIASTUN nowego serialu TVP. Kiedy premiera? Kto w obsadzie?  - WIDEO
Autor: AKPA Ludzie i Bogowie. ZWIASTUN nowego serialu TVP. Kiedy premiera? Kto w obsadzie? - WIDEO

"Ludzie i Bogowie" w TVP1 już od września 2020. Premiera nowego serialu z gwiazdorską obsadą może być hitem jesiennej ramówki TVP. To kolejna produkcja historyczna, której akcja rozgrywa się w czasach II wojny światowej. "Ludzie i Bogowie" przypominają trochę "Wojenne dziewczyny" i "Czas honoru". Zobaczcie ZWIASTUN serialu "Ludzie i Bogowie", w którym główne role grają: Jacek Knap, Dawid Dziarkowski, Cezary Żak, Redbad Klynstra-Komarnicki, Tomasz Schuchardt i Marianna Zydek. Kto jeszcze znalazł się obsadzie i o czym będą "Ludzie i Bogowie"?

"Ludzie i Bogowie" nowy serial od września 2020 w TVP1

Premiera serialu "Ludzie i Bogowie" to bez wątpienia największe wydarzenie jesiennej ramówki TVP. Zdjęcia do historycznej produkcji ruszyły wiosną zeszłego roku, ale dopiero od września 2020 "Ludzie i Bogowie" trafią na antenę Jedynki. Nieznany jest jednak jeszcze ani dzień emisji, ani dokładna godzina.

Fabuła serialu "Ludzie i Bogowie" oparta jest na autentycznych wydarzeniach z II wojny światowej, prezentujących historię oddziału likwidacyjnego kontrwywiadu AK. W każdym odcinków widzowie zobaczą jak bohaterowie "Ludzi i Bogów" będą decydowali o życiu i śmierci hitlerowskich kolaborantów. 

Patrz też: BrzydUla 2 sezon. Oto dzieci Uli. To nie Marek będzie ich ojcem - ZDJĘCIE

Wydarzenia w serialu "Ludzie i Bogowie" były inspirowane prawdziwymi akcjami, o których głośno było w okupowanej Warszawie w czasach wojny – od wykonania wyroku na znanym aktorze i dyrektorze Theater der Stadt Warschau volksdeutschu Igo Symie, który wydał między innymi Hankę Ordonównę, po spektakularny zamach na bezwzględnego Ernsta Dürrfelda w 1943 roku.

Ludzie i Bogowie. ZWIASTUN nowego serialu TVP. Kiedy premiera?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nie przegap: Stulecie Winnych 3 sezon. Lidia Sadowa ujawnia tajemnice planu przed premierą nowych odcinków

Kim są bohaterowie serialu "Ludzie i Bogowie"?

Głównymi bohaterami "Ludzi i Bogów" są dwaj przyjaciele: Leszek Zaremba, ps. „Onyks” (Jacek Knap) - dowódca oddziału „Pazur” i Tadeusz Korzeniewski ps. „Dager” (Dawid Dziarkowski).

Leszek to sumienny i opanowany żołnierz AK, który wykonuje swoje zadania z precyzją i skutecznością. Jednak z każdym dniem rosną w nim wątpliwości, co do moralnego wymiaru takiego postępowania, a wyrzuty sumienia coraz częściej nie pozwalają mu zasnąć. Jego przyjaciel Tadeusz wręcz przeciwnie, okupacyjna rzeczywistość budzi w nim coraz większe pragnienie odwetu na Niemcach, wierzy, że zemsta na okupantach służy wyższym celom.

"Ludzie i Bogowie" - obsada, bohaterowie, kto gra w serialu?

Obsada serialu "Ludzie i Bogowie" to same znane nazwiska aktorów, którzy występowali w różnych serialach. W rolach głównych pojawia się Jacek Knap i Dawid Dziarkowski. A obok nich w serialu "Ludzie i Bogowie" wystąpią: Cezary Żak, Marianna Zydek, Anna Karczmarczyk, Tomasz Schuchardt, Redbad Klynstra-Komarnicki, Julian Świeżewski, Aleksandra Justa, Patryk Szwichtenberg, Katarzyna Dorosińska, Bartłomiej Kotschedoff.

Najnowsze