Ludzie i bogowie, odc. 9: Dager (Dawid Dziarkowski), Onyks (Jacek Feliks Knap)

i

Autor: TVP

Ludzie i bogowie, odcinek 9 - opis, streszczenie: Dager i Onyks demaskują kofidenta

2020-11-08 18:14

"Ludzie i bogowie" odcinek 9 "Dopaść generała" w niedzielę 8.11.2020, o godz. 20.15. "Ludzie i bogowie" odcinek 9 streszczenie: Dalszy ciąg operacji Klosz. Puma zastępuje Kuzyna jako dowódca, jego zastępcą zostaje Wejner. Grupie Pazur pomaga Rymkiewicz, ale jest w kontakcie z polskim podziemiem. Dzięki niemu zostaje zlikwidowany Czarny.

Wejner planuje ucieczkę z miasta. Wcześniej jednak musi dostarczyć Pumie pieniądze i materiały. Chce wykorzystać do tego Rymkiewicza. Mężczyźni spotykają się w mieszkaniu Bykowskiego, gdzie pojawiają się także Onyks i Dager. Puma przyznaje się Józefowi, że poszedł na współpracę z Niemcami. Jako wyraz dobrej woli przekazuje mu przejęty mikrofilm.

Onyks i Bronka odbierają Józia ze szpitala. Zamierzają zabrać go do Otwocka. Leszek planuje jeszcze przed wyjazdem przedstawić chłopcu i jego mamie swoją rodzinę. U Marii Zaręby pojawia się Zosia, dawna narzeczona syna.

Kurka nadal myśli, że Klosz jest kontrolowany przez Londyn. Jej działania dużo kosztują podziemie.

Zimny przebywa w mieszkaniu Kazimierza, gdzie dochodzi do siebie. Jest tam również Róża. Jadwiga dowiaduje się od Dagera, że Marczewski żyje. Odwiedza go, ponieważ podejrzewa, że jest w ciąży.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze