Ludzie i bogowie, odcinek 4: Matka Onyksa pozna jego tajemnicę. Leszek stracił narzeczoną Zosię - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl Ludzie i bogowie, odcinek 4: Matka Onyksa pozna jego tajemnicę. Leszek stracił narzeczoną Zosię - ZWIASTUN

Ludzie i bogowie, odcinek 4: Matka Onyksa pozna jego tajemnicę. Leszek stracił narzeczoną Zosię - ZWIASTUN

2020-10-04 15:30

W 4 odcinku serialu "Ludzie i bogowie" Leszek Zaremba "Onyks" (Jacek Knap) będzie wciąż ukrywał przed swoją matką Marią (Aleksandra Justa), że jego dowódca oddziału likwidacyjnego kontrwywiadu AK zabija zdrajców Polski. Cały czas też będzie się zmagał z bolesną przeszłością - stratą ukochanej narzeczonej. Zosia (Anna Mrozowska) została wywieziona przez Niemców i trafiła do obozu. Dręczony wyrzutami sumienia "Onyks" w 4 odcinku "Ludzie i bogowie" będzie bliski wyjawienia matce swojej tajemnicy. Maria pozna wreszcie prawdę o synu? Zobaczcie ZWIASTUN serialu "Ludzie i bogowie".

"Ludzie i bogowie" odcinek 4 - niedziela, 4.10.2020, o godz. 20.15 w TVP1

Wyroki jaki "Onyks" i jego przyjaciel Tadeusz Korzeniewski "Dager" z serialu "Ludzie i bogowie" wykonują na łajdakach, którzy zdradzają Polskę i za pieniądze współpracują z Niemcami tylko na chwilę pomagają mu zapomnieć o własnej tragedii. W 4 odcinku "Ludzie i bogowie" okropne wspomnienia powrócą, a Leszek znów zobaczy swoją narzeczoną Zosię, którą hitlerowcy wywieźli z miasta i ślad po niej zaginął.

Mimo to "Onyks" nie straci nadziei, że ukochana kiedy wróci, że odnajdzie się cała i zdrowa. Matka "Onyksa" w 4 odcinku "Ludzie i bogowie" zauważy, że syn wciąż czeka na jakąś wiadomość. Pocieszy Leszka, że kiedyś na pewno odzyska Zosię. - Zobaczysz wszystko będzie dobrze... Posłuchaj wiem, że cokolwiek robisz, robisz w słusznej sprawie. A czym ty się właściwie zajmujesz?

- Pracuję... - odpowie Leszek, ale w 4 odcinku "Ludzie i bogowie" nadal nie będzie mógł zdradzić jej swojej tajemnicy. Jako dowódca oddziału likwidacyjnego kontrwywiadu AK złożył przysięgę, że będzie wykonywał wyroki i nawet bliskim nie powie jak pozbywa się zdrajców ojczyzny. 

Nie przegap: Ludzie i bogowie. Obsada, bohaterowie, kto jest kim w nowym serialu zamiast Stulecia Winnych? - ZWIASTUN

Podczas szczerej rozmowy z synem Maria w 4 odcinku "Ludzie i bogowie" zapewni go, że jest gotowa do walki z okupantem. - Nie kłam... Ja też chcę walczyć. Proszę, znam niemiecki, mogę się do czegoś przydać. Przeciwko Niemcom mogę. Daj mi coś do tłumaczenia. Muszę się nauczyć strzelać...- Ja wiem, że mama jest bardzo odważna, ale ja nic nie mogę... - wyjaśni "Onyks".- Dobrze idź już i nie okłamuj matki - poprosi Leszka.

W 4 odcinku "Ludzie i bogowie" okaże się, że pułkownik Grabowski "Kuzyn" (Mariusz Bonaszewski), któremu przysięgali, pracuje dla Niemców. W wyniku strzelaniny w restauracji Akwarium, w którą zamieszany będzie „Dager”, zginie współpracownik „Kuzyna” – „Biały” (Artur Smołucha). Generał Stefan Rowecki „Grot” (Robert Gonera) nakaże wstrzymać się z wykonaniem wyroku na „Kuzynie”, dopóki nie dostanie informacji z Londynu…

Niestety w 4 odcinku "Ludzie i bogowie" tragiczne informacje się potwierdzą, a rząd na uchodźstwie wyda wyrok na "Kuzyna"."Onyks" i "Dager" zastrzelą kolejnego zdrajcę w biały dzień, na ulicy Warszawy.

Anna Mrozowska: Gwiazda serialu „Ludzie i Bogowie” Musiałam ukrywać tatuaże
	Ludzie i bogowie odc. 4. Leszek Zaręba Onyks (Jacek Knap), jego matka Maria (Aleksandra Justa)

i

Autor: vod.tvp.pl Ludzie i bogowie odc. 4. Leszek Zaręba "Onyks" (Jacek Knap), jego matka Maria (Aleksandra Justa)
Ludzie i bogowie odc. 4. Zosia (Anna Mrozowska), narzeczona Onyksa

i

Autor: vod.tvp.pl Ludzie i bogowie odc. 4. Zosia (Anna Mrozowska), narzeczona Onyksa
Ludzie i bogowie odc. 4. Leszek Zaręba Onyks (Jacek Knap), Tadeusz Korzeniewski Dager (Dawid Dziarkowski)

i

Autor: vod.tvp.pl Ludzie i bogowie odc. 4. Leszek Zaręba "Onyks" (Jacek Knap), Tadeusz Korzeniewski "Dager" (Dawid Dziarkowski)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze