Łowcy cieni. Maryśka Cybulska (Agnieszka Mrozińska)

i

Autor: Nowa TV Łowcy cieni. Maryśka Cybulska (Agnieszka Mrozińska)

Łowcy cieni, odcinek 33 - opis, streszczenie: Maryśka odzyska rodzinę?

2019-11-26 17:35

"Łowcy cieni" odcinek 33 w NOWA TV w poniedziałek 25.11.2019 o godz. 21.00. Roman Szubertowski ps. Schubert dostaje zdjęcia ze spotkania Norberta z Maryśką. Tymczasem dzieci i Adam składają Maryśce życzenia z okazji urodzin, Adam obiecuje jej romantyczny weekend w Kazimierzu. Maryśka jest wniebowzięta – w końcu znowu jest tak, jak dawniej. Wierzy, że w końcu odzyskała rodzinę, o którą tak walczyła.

Łowcy kontynuują śledztwo w sprawie Schuberta – dzięki zeznaniom księgowego Macieja Rybaka mogą go dopaść. Wiedzą również, że syn Schuberta, Karol, ma zamiar zabić ojca i przejąć rządy w organizacji narkotykowej. Gdy dostają od Norberta cynk o planowanym spotkaniu Schuberta z kontrahentami, postanawiają działać pod przykrywką, rozbić gang i zapobiec krwawej jatce. Norbert postanawia wprowadzić na imprezę Maryśkę jako swoją dziewczynę.

Patryk obawia się, że Maryśka umożliwiając spotkanie Norberta z siostrą, naraziła siebie, przykrywkowca i cały wydział. Tym bardziej, że siostra Norberta, która mówi, że ktoś kręcił się przy jej mieszkaniu. Mimo to Łowcy nie odwołują akcji.

Maryśka i Norbert trafiają na imprezę do pubu Schuberta. Okazuje się jednak, że w klubie jest tylko kilka osób, w tym Schubert i seksowna prostytutka Malena. Maryśka z Norbertem orientują się, że wpadli w pułapkę. Schubert pokazuje Norbertowi jego zdjęcia ze spotkania z siostrą – Norbert usiłuje się wyłgać, ale bezskutecznie. Norbert i Maryśka zostają związani i zamknięci. Podczas próby ich odbicia Norbert zostaje ranny…

Maryśka po akcji wraca do domu, gdy nagle orientuje się, że ktoś na nią czeka – to jeden z gangsterów. Maryśce udaje się zaskoczyć go i obezwładnić – na oczach przerażonego Adama i dzieci. Maryśka jest załamana – naraziła nie tylko swoją przykrywkę, ale i bliskich. Spanikowana teściowa za

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze