Łowcy cieni. Patryk Karwowski (Sławomir Doliniec)

i

Autor: Nowa TV Łowcy cieni. Patryk Karwowski (Sławomir Doliniec)

Łowcy cieni, odcinek 31 - opis, streszczenie: Gwałt w pokoju ministra

2019-11-20 16:36

"Łowcy cieni" odcinek 31 w NOWA TV w środę 20.11.2019 o godz. 21.00. Pokojówka Elka sprząta hotelowy pokój. Nagle ktoś wchodzi do pokoju, zamyka drzwi od wewnątrz, napada na Elkę i zdziera z niej ubrania.

Sprawa zgwałcenia trafia do Łowców, bo do zdarzenia doszło na wyjeździe szkoleniowym dla Ministerstwa. Dlatego też sprawa ma zostać szybko rozwiązana i nie wydostać się do mediów. Stan Elki nie pozwala na razie na przesłuchanie.

Julia prosi Brunona jako informatyka o pomoc w założeniu zabezpieczeń na laptopa jej koleżanki Vanessy. Brunon wykręca się – nie chce, żeby wyszło na jaw, że nic nie wie o komputerach. Julia jednak nie odpuszcza. Chce przyjechać do biura Brunona i zostawić tam laptopa do naprawy. Brunonowi udaje się ją zbyć, ale zdaje sobie sprawę, że jego córka będzie nadal na niego naciskać, dlatego zwraca się do Tomka o pomoc.

Łowcy przyjeżdżają do hotelu – Brunon jako policjant z CBŚP, a Jagna pod przykrywką pokojówki. Nikt z gości go jeszcze się nie wymeldował. Łowcy dowiadują się, że pokój hotelowy, w którym doszło do gwałtu, to pokój byłego ministra Eryka.

Brunon przesłuchuje Ministra. Ten zaprzecza, że zgwałcił Elkę, ale nie potrafi sobie przypomnieć, co dokładnie robił w czasie gwałtu. Jego asystent Łukasz mówi, że oboje sprawdzali sprzęt potrzebny do prelekcji, hotelowy technik to potwierdza.

Tymczasem Jagna rozmawia z pokojówkami, które twierdzą, że to nie pierwszy raz, kiedy którąś z nich spotyka molestowanie, nie mówią jednak o gościach, ale o Oskarze, agresywnym dyrektorze hotelu. Jagna zatrzymuje go podczas awantury i pali swoja przykrywkę. Mężczyzna ma jednak alibi.

Julia i jej koleżanka czekają na powrót Brunona do domu, gdzie przyłapują go na nieznajomości kilku terminów informatycznych. Podczas ich rozmowy, Tomek naprawia zdalnie laptopa Vanessy. Wzbudza to podejrzenia u Julii.
Aldona wraca do Łowców z wynikami badań. Odciski palców znalezione w hotelowym pokoju wskazują na to, że sprawcą gwałtu jest jeden z trzech mężczyzn – Minister, Łukasz i Oskar. Każdy z nich ma jednak alibi.

Niespodziewanie szczegóły śledztwa wyciekają do mediów. Łowcy poprzez sprawcę wycieku docierają do osoby, która zgwałciła pokojówkę.

Julia konfrontuje się z Brunonem – kim on właściwie jest? Kto naprawił zdalnie laptopa Vanessy? Julia podejrzewa, że Brunon jest szpiegiem – obsesyjnie chroni swoje projekty, nic nie wie o komputerach, a jego firma nie ma adresu. Brunon próbuje wybrnąć z tej sytuacji, co oznacza, że kolejny raz okłamie córkę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze