Łowcy cieni. Aldona Mrowiec (Elżbieta Panas)

i

Autor: Nowa TV Łowcy cieni. Aldona Mrowiec (Elżbieta Panas)

Łowcy cieni, odcinek 28 - opis, streszczenie: Kto śledzi Łowców?

2019-11-14 17:09

"Łowcy cieni" odcinek 28 w NOWA TV w czwartek 14.11.2019 o godz. 21.00. Dwudziestoletnia Ewa leży związana na podłodze, szarpie się, krzyczy, żeby ją wypuścić. Podchodzi do niej mężczyzna, gładzi ją po twarzy i mówi „już niedługo będziesz daleko stąd”. Zakleja Ewie usta taśmą…

Klaudia spotyka Patryka pod biurem – zdenerwowana pyta, czy widział kogoś idącego za nią – zazwyczaj jeździ do pracy komunikacją, mówi że chodzi za nią kolega z dawnej pracy. Boi się że ją zdekonspiruje, a przecież nie może przyznać się, że pracuje dla Łowców Cieni.

Łowcy dostają sprawę zaginięcia Ewy Wagner, narzeczonej byłego policjanta Igora Wagnera. Oboje poznali się na portalu sponsoringowym. Ostatnio dostawali anonimowe pogróżki. Łowcy ustalają, że autorem pogróżek był eks-gangster i biznesmen, Komasa.
Komasa zapewnia, że z Damianem miał na pieńku, ale z jego strony były to tylko pogróżki, nie konkretne działania. Klaudia odkrywa, że

Ewa poprzedniego dnia nie dotarła na zajęcia. Przyciśnięta koleżanka przyznaje, że wpisała się za Ewę na listę na wykładach, bo ta szła na casting. Ewa marzyła o karierze modelki, co bardzo nie podobało się jej narzeczonemu.

Patryk odwozi Klaudię do domu, pod blokiem zauważają kolegę Klaudii, który na widok Patryka ucieka. Patryk proponuje Klaudii, żeby udawali parę, by odstraszyć natręta.

Łowcy docierają do organizatora castingu, który potwierdza, że dziewczyna wzięła udział w zdjęciach próbnych do reklamy, ale potem wyszła i już jej nie widział. Łowcy podejrzewają, że mężczyzna kłamie, prawdopodobnie ma związki z handlarzami ludźmi. Klaudia, udając modelkę, pojawia się na castingu. W pewnym momencie kontakt z nią się urywa…

Patryk pojawia się pod blokiem Klaudii i zaskakuje czekającego na nią „stalkera”, którego spławia, udając chłopaka Klaudii. Czy wspólne przejścia sprawią, że Łowca i piękna informatyk znowu zbliżą się do siebie?

Najnowsze