Łowcy cieni. Maryśka Cybulska (Agnieszka Mrozińska)

i

Autor: Nowa TV Łowcy cieni. Maryśka Cybulska (Agnieszka Mrozińska)

Łowcy cieni, odcinek 19 - opis, streszczenie: Nastolatka ofiarą "Wampira"

2019-10-31 17:21

"Łowcy cieni" odcinek 19 w NOWA TV w czwartek 31.10.2019 o godz. 21.00. Graficiarze znajdują ciało nastolatki. Dziewczyna została brutalnie pobita i otrzymała kilkanaście ciosów nożem, jednak nie ma śladów gwałtu, a na jej szyi widać dwa charakterystyczne nakłucia. Sprawa zabójstwa nastolatki trafia do Łowców, ze względu na to, że sposób i okoliczności zbrodni wskazują na seryjnego zabójcę, który grasował kilkanaście lat temu – „Wampira z Mokotowa”. Jest tylko jeden problem – mężczyzna trafił do więzienia, w którym w zeszłym roku popełnił samobójstwo…

Po identyfikacji zwłok i podejrzeniu, że jej brat nie żyje, Jagna jest rozbita, wracają wspomnienia z przeszłości. Brunon wspiera ją, widząc że jego przyjaciółka jest w rozsypce. Obawia się, że prywatne problemy wpłyną na jej zachowanie w pracy.
Łowcy docierają do syna zabójcy, czterdziestoletniego Michała. Przez okolicznych mieszkańców podwarszawskiej miejscowości jest uważany za persona non grata. Michał ma jednak alibi na czas morderstwa. Okazuje się za to, że Michał często dostaje listy od „fanów” jego ojca – zazwyczaj osób niezrównoważonych psychicznie.

Po analizie korespondencji Łowcy typują podejrzanego – studenta zafascynowanego zbrodniami „Wampira”, który mieszka w okolicy, gdzie zaginęła dziewczyna. Ten wskazuje im forum w internecie, gdzie również działają osoby zainteresowane tematami morderstw i seryjnych zabójców. Tymczasem dochodzi do kolejnego porwania – znika dziewczyna ze szkoły zamordowanej nastolatki… Czy Łowcom uda się odnaleźć sprawcę?

Jagna szczerze rozmawia z Brunonem – myślała, że już „przepracowała” zaginięcie brata, tymczasem to nie jest rana, która ma szanse się zabliźnić. Jagna zastanawia się, czy jednak nie odejść z pracy. Gdy Brunon odwozi ją do domu, dochodzi między nimi do pocałunku. Brunon sam jest zaskoczony swoim zachowaniem, przeprasza Jagnę i wychodzi z jej mieszkania.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze