Lepsza połowa odcinek 14 - opis, streszczenie: Matka Aleksa namawia go, żeby rzucił Weronikę

2020-02-18 8:49 oprac. Ag
Lepsza połowa odc. 14. Aleks (Tomasz Karolak), Weronika (Anna Dereszowska)
Autor: vod.tvp.pl Lepsza połowa odc. 14. Aleks (Tomasz Karolak), Weronika (Anna Dereszowska)

"Lepsza połowa" odcinek 14 we wtorek, 18.02.2020, o godz. 21.50 w TVP2. "Lepsza połowa" odcinek 14 streszczenie - Borys ma problem z pracownikami; zamierzają wyjechać do Norwegii. Tylko Kamil chce kontynuować pracę. Julia jedzie na weekend do ojca. Dobrze się między nimi układa, ale dziewczyna nie akceptuje jego partnerki. Borys prosi, by dała jej szansę, jednak pod jego nieobecność córka dalej jest nieuprzejma. Zmienia się to, gdy na budowie Zosia pokazuje nastolatce jej przyszły pokój.

Kamil zauważa ukochaną, ale mimo rad kolegów, nie idzie się przywitać. W domu zdradza siostrze, że myśli o wyjeździe. Sądzi, że tylko to pomoże mu zapomnieć o nieszczęśliwej miłości. Dusia w bardzo ostrych słowach uświadamia Julii, co o tym wszystkim myśli.

Aleks i Weronika chcą wykorzystać nieobecność dziewczyny, by podjąć starania o dziecko. Niespodziewanie odwiedza ich Wanda. Kobieta ze względu na remont chce się zatrzymać w domu syna. Jej wizyta przysparza wszystkim przykrości: wszystko krytykuje, wtrąca się, próbuje rządzić. Usiłuje też skłonić Aleksa, by porzucił partnerkę. W dodatku zaczynają odwiedzać ją koleżanki.

Najnowsze