Kurdej-Szatan nie wiedziała nawet co kręci! Nowy mąż grubo ją podsumował na planie Domek na szczęście - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Kurdej-Szatan nie wiedziała nawet co kręci! Nowy mąż grubo ją podsumował na planie Domek na szczęście - WIDEO, ZDJĘCIA

Kurdej-Szatan

Kurdej-Szatan nie wiedziała nawet co kręci! Nowy mąż grubo ją podsumował na planie Domek na szczęście - WIDEO, ZDJĘCIA

Kiedyś Joasia w "M jak miłość", dziś influencerka Marianna w nowym serialu Polsatu "Domek na szczęście" jakoś się pogubiła. Przynajmniej tak to wygląda na WIDEO opublikowanym przez Barbarę Kurdej-Szatan na jej profilu na Instagramie. Gwiazda pokazuje, że nie wie, na jakim znalazła się planie! Nowy mąż z serialu "Domek na szczęście", którego gra Rafał Zawierucha umierał ze śmiechu i naprawdę mocno ocenił sytuację koleżanki z planu. Czy gwiazdy robiły sobie żarty, czy ta historia naprawdę się zdarzyła? Oceńcie sami na WIDEO i zobaczcie koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

Kiedyś gwiazda "M jak miłość" zgubiła się na planie nowego serialu?

Barbara Kurdej-Szatan grała Joasię w "M jak miłość". Była to bardzo lubiana postać i przez wiele lat jej historia wzbudzała ogromne emocje fanów. Jednak gwiazda zdecydowała się powiedzieć o kilka słów za dużo na tematy polityczne, czym zdenerwowała prawie całą Polskę. W efekcie straciła rolę w "M jak miłość", ale i intratne kontrakty, jak w reklamie sieci komórkowej "Play". I właśnie z tego ostatniego faktu nowy serialowy maż Kurdej-Szatan stroił sobie żarty! Jak do tego doszło?

Była Joasia z "M jak miłość" pokazała WIDEO, na którym wydaje się zdezorientowana. Kudrej-Szatan sama przyznaje, że nie wie na jakim jest planie! Czy to zdarzyło się naprawdę? Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

Zobacz też: M jak miłość. Lenka będzie miała pierwszego chłopaka! Kinga i Piotrek zmierzą się z ukochanym 13-letniej córki - ZDJĘCIA

- Wpadliśmy dzisiaj na plan - zaczęła serialowa Marianna z "Domku na szczęście". - Ale zdziwiłam się, bo nie wiedziałam, czy jestem u nas na planie, czy jestem...

- U nich na planie - wtrącił Zawierucha. 

- W "Twojej twarzy"! - dodała uśmiechnięta Kurdej-Szatan (chodzi o program "Twoja twarz brzmi znajomo"). 

I w tym momencie jej nowy serialowy mąż Bartek z "Domku na szczęście" "poleciał" z tak grubym żartem, że aż dech zapiera!

- Ale, Basiu, ja jestem tu na planie, czy na planie Play'a?

Kurdej-Szatan na chwilę milknie, po czym odpowiada: - No nie, już nie... - i również zaczyna się śmiać - Dziś łączymy "Twoją twarz" z naszym serialem. Ale Zawierucha nie odpuszcza. 

- Ale, co? Masz już Orange?

- No, w każdym razie będziemy dzisiaj znów piękni - Kudrej-Szatan próbuje wrócić do faktu, że znajdują się w charakteryzatorni serialu i programu. 

- Ale ja tylko ze względu na Ciebie wziąłem sobie Play'a - Zawierucha ma ostatnie słowo. 

Wygląda nam na to, że dawna Joasia z "M jak miłość" chciała w zabawny sposób pokazać miejsce, w którym szykowane są gwiazdy do nowego serialu i znanego programu Polsatu. Ale ten żart obrócił się przeciwko Kurdej-Szatan. A co Wy myślicie na ten temat?

Nie przegap: Gwiazdy M jak miłość nie chcą grać trudnych scen! Katarzyna Cichopek i Anna Mucha czują się wyssane energetycznie - WIDEO, ZDJĘCIA

Kurdej-Szatan nie wiedziała nawet co kręci! Nowy mąż grubo ją podsumował na planie Domek na szczęście - WIDEO, ZDJĘCIA
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze