Tomasz Karolak jako Wiktor Bojarski w serialu Kuchnia

i

Autor: Materiały prasowe Kuchnia

Kuchnia, odcinek 20. Zaskakujący finał sezonu! Czy restaurację „Claude Monet” czeka katastrofa?

2021-11-06 8:48

Przed nami finał serialu „Kuchnia”. Czy w odcinku 20. Wiktorowi (Tomasz Karolak) uda się ocalić swoją ukochaną restaurację przed przejęciem nowego inwestora? Kucharz nie zamierza się poddać bez walki, jednak jego plan na ratowanie lokalu przyniesie zupełnie nieoczekiwane skutki.

Kuchnia, odcinek 3, 4: Romans Wiki i Maksa ujawniony. Wiktor dobije młodego kucharza

"Kuchnia" odcinek 20 - sobota, 6.11.2021, o godz. 20.35 w Polsacie

Tytułowy lokal nie ma ostatnio dobrej passy, w odcinku 20 okaże się wręcz, że jego przyszłość wisi na włosku! Borys (Eryk Lubos) wciąż szuka sposobu na rozwiązanie kłopotów finansowych restauracji „Claude Monet”, stawiając na coraz bardziej drastyczne rozwiązania. Wiktor nie potrafi pogodzić się z odejściem kucharzy. Gdy dowiaduje się, że cały biznes już wkrótce może zostać sprzedany, postanawia zawalczyć o przetrwanie restauracji ostatni raz. Poprosi więc Borysa o dwa tygodnie, w trakcie których postara się przywrócić dawną świetność lokalowi, pod warunkiem, że znów będzie mógł pracować ze swoim zespołem.

Wkrótce kucharz decyduje się wziąć udział w kulinarnym show emitowanym w telewizji. Jego występ, zamiast sukcesem, zakończy się katastrofą, i to na oczach 2 milionów widzów. Co jednak zaskakujące, skandal wywołany na wizji przysporzy mu wielkiej popularności, a "Claude Monet" zacznie przeżywać prawdziwe oblężenie przez klientów ciekawych kontrowersyjnego szefa kuchni. Czy niespodziewany sukces wystarczy, by powstrzymać Borysa przed sprzedażą lokalu?

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze