Krucjata. Prawo serii odc. 2. Jan Góra Mandżaro(Julian Świeżewski), Luizjana (Tomasz Schuchardt), Ula (Marta Wagrocka), Maria (Vanessa Aleksander), Parada (Michał Kaleta)

i

Autor: materiały prasowe TVP Krucjata. Prawo serii odc. 2. Jan Góra "Mandżaro"(Julian Świeżewski), Luizjana (Tomasz Schuchardt), Ula (Marta Wagrocka), Maria (Vanessa Aleksander), Parada (Michał Kaleta)

Krucjata. Prawo serii

Krucjata. Prawo serii odcinek 2 streszczenie: Mandżaro aresztowany za pobicie kanibala. Do grupy Góry dołącza Maria

2023-03-03 20:55

"Krucjata. Prawo serii" odcinek 2 w piątek, 10.03.2023, o godz. 20.35 w TVP1. "Krucjata. Prawo serii" odcinek 2 streszczenie - Mandżaro za pobicie kanibala trafia za kraty. Szybko jednak opuszcza areszt, a oczyścić się z zarzutów niespodziewanie pomaga mu sam podejrzany - Kamil Czajewski. Po komisarza Górę przyjeżdża nowa oficer w grupie - Maria.

Nie ma jednak czasu na bliższe zapoznanie się, ponieważ trwa śledztwo w sprawie zamordowanego dyrektora banku. Podczas konferencji Komendy Stołecznej dochodzi do nieprzewidzianych wydarzeń. Młody człowiek atakuje dziennikarkę, jednocześnie przyznając się do zabójstwa bankiera. Zostaje opanowany, ale zdaje się nie przejmować swoją sytuacją. Zapowiada za to kolejne "wielkie czyny".

O czym jest serial "Krucjata. Prawo serii"?

Nowy serial kryminalny z wiosennej ramówki TVP "Krucjata. Prawo serii" opowiada o życiu i pracy komisarza Jana Góry (ksywa Mandżaro) oraz jego koleżanek i kolegów z wydziału zabójstw i terroru kryminalnego komendy stołecznej. Każdy odcinek zawiera własną zagadkę kryminalną i cząstkowe rozwiązanie. Serial opowiada o serii zabójstw i porwań ludzi z pierwszych stron gazet – wpływowej dziennikarki telewizyjnej, jurora w talent show, polityka-transwestyty, bankiera. Wkrótce okazuje się, że seria zabójstw celebrytów jest efektem zorganizowanej akcji.

Serial "Krucjata. Prawo serii" liczy 13 odcinków.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze