Kozacka miłość, odcinek 8: Brat Marysi wyda wyrok śmierci na Stiepana

i

Autor: materiały prasowe TVP Kozacka miłość, odcinek 8: Brat Marysi wyda wyrok śmierci na Stiepana

Kozacka miłość, odcinek 8: Brat Marysi wyda wyrok śmierci na Stiepana

2020-12-09 14:00

Marysia (Zoryana Marchenko) z serialu "Kozacka miłość" w 8 odcinku nadal będzie realizować swój chory plan rozkochania w sobie Stiepana (Viecheslav Drobinkov). Po postrzale mąż Marysi nie będzie miał dość sił, by od niej odejść, choć już otwarcie przyznał, że kocha Alenę (Ekaterina Olkina). Bezwzględna, pełna pychy i uporu córka Sotnyka w 8 odcinku "Kozackiej miłości" wykorzysta młodszego brata, Nikołę, żeby dzięki niemu zdobyć miłość męża. Z kolei starszy brat Fiodor będzie chciał zabić niewdzięcznego szwagra.

"Kozacka miłość" odcinek 8 - środa, 9.12.2020, o godz. 18.45 w TVP2

Małżeństwo Marysi i Stiepana z "Kozackiej miłości" od początku było skazane na porażkę. Okrutna, przebiegła córka Kozaka Gregori Sotnyk (Dmitrij Nazarov) zmusiła w końcu ukochanego do ślubu oskarżając go o próbę gwałtu. A kiedy dowiedziała się, że Stiepan kocha Alenę, postanowiła zrobić wszystko, by ich rozdzielić. Udało się! Wmówiła mężowi, że Alena zginęła, a w 8 odcinku "Kozackiej miłości" będzie dalej knuć, żeby Gruszin raz na zawsze zapomniał o miłości swojego życia. Zwłaszcza, że Alena zgodzi się wreszcie zostać narzeczoną bajecznie bogatego Piotra Kolewanowa (Aleksandr Mokhov), chrzestnego Marysi.

Przeczytaj koniecznie: Kozacka miłość. Streszczenia odcinków 6-9 na cały tydzień od poniedziałku 7.12 do piątku 11.12.2020. Ile będzie odcinków?

Tuż po tym jak w 8 odcinku "Kozackiej miłości" Stiepan odzyska siły po postrzale i wróci z żoną do stanicy, Marysia zacznie realizować swój kolejny plan - zdobycia męża na tyle skutecznie, by pokochał ją równie szaloną miłością i przestał opłakiwać śmierć Aleny. Gruszin nadal nie pogodzi się ze swoim losem i faktem, że został zmuszony do małżeństwa przez córkę Sotnyka!

Jego oziębłość sprawi, że w 8 odcinku "Kozackiej miłości" Marysia zmanipuluje nawet młodszego brata, by zdobyć zaufanie Stiepana. Bo Nikoła zaskarbił już sobie sympatię szwagra. Tymczasem Nikoła w porozumieniu ze starszym z rodzeństwa, Fiodorem, potajemnie wywiezie Stiepana ze stanicy. Nie będzie miał pojęcia, że Fiodor wynajął bandytów, by zabić nieudanego męża siostry. Nie zniesie bowiem dłużej Gruszina i jego obojętności wobec Marysi.

Kozacka miłość ZWIASTUN nowego serialu w TVP2. Tragiczna historia miłości Marysi do biednego szlachcica Stepana

Zamach na Stiepana w 8 odcinku "Kozackiej miłości" rozegra się w tajemnicy przed Marysią. Nie wszystko jednak pójdzie zgodnie z planem, bo złoczyńcy od Fiodor pomylą się i zamiast szwagra kozaka, skatują do nieprzytomności jego młodszego brata! To Stiepan uratuje Nikołę przed śmiercią. Straszy brat Marysi nie zrezygnuje z planów pozbycia się Gruszina.

Nie przegap: Kozacka miłość. Kim jest Zoryana Marchenko, która gra bezwzględną Marysię? ZDJĘCIA z Instagrama nie kłamią! Będzie o niej głośno

Kozacka miłość. Marysia Sotnyk (Zoryana Marchenko), Stiepan Gruszin (Viecheslav Drobinkov)

i

Autor: materiały prasowe TVP Kozacka miłość. Marysia Sotnyk (Zoryana Marchenko), Stiepan Gruszin (Viecheslav Drobinkov)
Kozacka miłość. Stiepan Gruszin (Viecheslav Drobinkov)

i

Autor: materiały prasowe TVP Kozacka miłość. Stiepan Gruszin (Viecheslav Drobinkov)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze