Kozacka miłość, odcinek 6: Stiepan nie uwierzy w śmierć Aleny! Perfidny podstęp Marysi

i

Autor: Youtube Kozacka miłość, odcinek 6: Stiepan nie uwierzy w śmierć Aleny! Perfidny podstęp Marysi

Kozacka miłość, odcinek 6: Stiepan nie uwierzy w śmierć Aleny! Perfidny podstęp Marysi

2020-12-07 12:45

W 6 odcinku serialu "Kozacka miłość" Stiepan (Viecheslav Drobinkov) dowie się od Marysi (Zoryana Marchenko), że cudem przeżył postrzał bandyty, ale jego "siostra" Alena (Ekaterina Olkina) zginęła! Dla ciężko rannego Gruszina to będzie cios prosto w serce! Zwłaszcza, że przebiegła żona pokaże mu dowody na śmierć Aleny. Dość szybko ogarną go jednak wątpliwości i w 6 odcinku "Kozackiej miłość" nie uwierzy, że Alena nie żyje. Postanowi ją odnaleźć! Tyle tylko, że bezwzględna Marysia na to nie pozwoli.

"Kozacka miłość" odcinek 6 - poniedziałek, 7.12.2020, o godz. 18.45 w TVP2

Marysia z "Kozackiej miłości" w 6 odcinku posunie się do kolejnej podłości, żeby na zawsze rozdzielić Stiepana z Aleną. Chora z zazdrości o męża i jego ukochaną nie cofnie się przed niczym, by Alena zniknęła z ich życia już na dobre. Okazja ku temu nadarzy się kiedy ciężko ranny po postrzale Stiepan będzie powoli dochodził do siebie w domu Sotnyków.

Podstęp z śmiercią Stiepana się uda, bo Alena w 6 odcinku "Kozackiej miłości" widząc jego grób nie będzie miała wątpliwości, że szlachcic zginął od kuli wystrzelonej z broni katorżnika. Zrozpaczona przy grobie Stiepana, który na pobliskim cmentarzu usypał chrzestny Marysi, kupiec Piotr Kolewanow (Aleksandr Mokhov) przysięgnie mu dozgonną wierność. Intryga Marysi zadziała też w drugą stronę. Bo w 6 odcinku "Kozackiej miłości" bez problemu mówi mężowi, że jego "siostra" została zabita przez bandytę, który strzelał też do niego.

Patrz też: Kozacka miłość. Streszczenia odcinków 6-9 na cały tydzień od poniedziałku 7.12 do piątku 11.12.2020. Ile będzie odcinków?

Ta dramatyczna wiadomość załamie Stiepana, ale nie na długo. Zaraz po tym jak w 6 odcinku "Kozackiej miłości" żona pokaże mu dowód na śmierć Aleny - zeznania fałszywych świadków - zrozpaczony Gruszin postanowi odnaleźć ukochaną! Nie uwierzy, że Alena nie żyje. Słusznie podejrzewając, że może ją ukrywać u siebie Kolewanow, który desperacko chce ją pojąć za żonę.

Kozacka miłość ZWIASTUN nowego serialu w TVP2. Tragiczna historia miłości Marysi do biednego szlachcica Stepana

Tymczasem w 6 odcinku "Kozackiej miłości" Alena znajdzie się w sytuacji bez wyjścia. Zmuszona do ślubu Kolewanowem nie będzie widziała dla siebie żadnego ratunku. Lokaj Ignatij poradzi kupcowi, by wyjechał z dziewczyną za granicę. Kiedy mu się znudzi, zostawi ją tam i wróci, by ożenić się z Olgą. Oczywiście chrzestny Marysi cały czas będzie z nią w kontakcie, żeby przekazywać jej informacje o Alenie!

Nie przegap: Kozacka miłość. Obsada, bohaterowie, kto jest kim w rosyjskim serialu?

Najnowsze