Kozacka miłość, odcinek 2: Marysia podstępem zmusi Stepana do ślubu! Oskarży go o gwałt

i

Autor: materiały prasowe TVP Kozacka miłość, odcinek 2: Marysia podstępem zmusi Stepana do ślubu! Oskarży go o gwałt

Kozacka miłość, odcinek 2: Marysia podstępem zmusi Stepana do ślubu! Oskarży go o gwałt

2020-12-01 14:51

Marysia (Zoryana Marchenko) z serialu "Kozacka miłość" w 2 odcinku pokaże, że jest zdolna do wszystkiego, by Stepan Gruszin (Viecheslav Drobinkov) się z nią ożenił! Zakochana bez wzajemności w biednym szlachcicu córka Kozaka, Gregoria Sotnyka (Dmitrij Nazarov), zaplanuje perfidną intrygę, żeby zmusić Stepana do ślubu. W 2 odcinku "Kozackiej miłości" oskarży nieszczęśnika o to, że chciał ją zgwałcić, choć to ona będzie się do niego dobierała w stodole. Na wieść o ślubie Stepana jego ukochana Alena (Ekaterina Olkina) rzuci się do jeziora! Zobaczcie ZWIASTUN.

"Kozacka miłość" odcinek 2 - wtorek, 1.12.2020, o godz. 18.45 w TVP2

Szaleńcze uczucie Marysi do Stepana w 2 odcinku "Kozackiej miłości" doprowadzi do tragedii. Nawet Gregori Sotnyk zorientuje się, że jego piękna córka zakochała się bez pamięci w szlachcicu, który uratował jej życie kiedy podczas jazdy bryczką doszło do wypadku. Miłość Marysi nie zostanie odwzajemniona. W 2 odcinku "Kozackiej miłości" Stepan odrzuci zaloty bogatej córki Kozaka. Słowem jednak nie wspomni, że planuje ślub z Aleną, która udaje jego siostrę i z którą uciekł na wieś przed jej rodziną.

Patrz też: Kozacka miłość. Kim jest Zoryana Marchenko, która gra bezwzględną Marysię? ZDJĘCIA z Instagrama nie kłamią! Będzie o niej głośno

Odtrącona Marysia zmieni się w potwora! Bezwzględna i okrutna wobec mężczyzny, któremu oddała serce w 2 odcinku "Kozackiej miłości" zaplanuje zemstę. Rozzłoszczona dziewczyna poskarży się ojcu i braciom, że Stepan ją skrzywdził i chciał zgwałcić. Ale na tym nie koniec, bo poruszony nieszczęściem córki porywczy Kozak będzie chciał zabić Gruszina. Niespodziewanie w 2 odcinku "Kozackiej miłości" Marysia żąda, by szlachcic, który ją zhańbił teraz wziął z nią ślub.

Przymusowe małżeństwo Marysi i Stepana zostanie przypieczętowane przez jej ojca! Szlachcic będzie musiał przysiąc Gregoriowi, że ożeni się  zjego córką. Nie zważając na to, że obiecał to już Alenie. Sotnyk w 2 odcinku "Kozackiej miłości" zacznie szykować wystawne wesele.

Kozacka miłość ZWIASTUN nowego serialu w TVP2. Tragiczna historia miłości Marysi do biednego szlachcica Stepana

Nie przegap: Kozacka miłość. Obsada, bohaterowie nowego serialu TVP2. Ile odcinków? ZWIASTUN

Tymczasem w 2 odcinku "Kozackiej miłości" o ślubie Stepana z Marysią dowie się Alena. Załamana nowiną, że ukochany żeni się z inną rzuci się do jeziora, żeby się zabić i skończyć te męczarnie. Alena nie zginie, lecz będzie jej groziło wielkie niebezpieczeństwo. wybranki Stepana podąży bowiem Piotr Kolewanow (Aleksandr Mokhov), majętny kupiec, wybrany jej na męża przez rodziców!  Kolewanow będzie chciał na zawsze rozdzielić Alenę ze Stepanem.

Kozacka miłość. Marysia Sotnyk (Zoryana Marchenko), Stepan Gruszin (Viecheslav Drobinkov)

i

Autor: materiały prasowe TVP Kozacka miłość. Marysia Sotnyk (Zoryana Marchenko), Stepan Gruszin (Viecheslav Drobinkov)
Kozacka miłość. Marysia Sotnyk (Zoryana Marchenko), Stepan Gruszin (Viecheslav Drobinkov)

i

Autor: materiały prasowe TVP Kozacka miłość. Marysia Sotnyk (Zoryana Marchenko), Stepan Gruszin (Viecheslav Drobinkov)
Najnowsze